Canon EOS C300 Mark II

Czy chcesz, aby skontaktował się z Tobą przedstawiciel firmy Canon?

Wypełnij krótki formularz poniżej, aby poprosić o kontakt ze strony specjalisty ds. produktów firmy Canon.

Wypełnij formularz

Nowa jakość kreatywnego filmowania

Solidny, zaawansowany i łatwy w użyciu produkt! Kamera EOS C300 Mark II umożliwia nagrywanie w jakości 4K/Full HD z 15-stopniowym zakresem dynamicznym oraz nagrywanie zewnętrzne RAW, a także obsługuje tryb Canon Log2 — wszystko to pomaga w realizacji twórczej wizji.

0%

  Przedstawiamy kamerę EOS C300 Mark II

  Uchwyć kolejne poziomy jakości obrazu

  capture and see

  Doskonałe obrazy w wysokiej rozdzielczości

  Ulepszona matryca CMOS 8,85 MP typu Super 35 mm —zaprojektowana przez firmę Canon specjalnie z myślą o filmowaniu — zapewnia doskonałą jakość obrazu o wysokiej rozdzielczości, który cechuje wysoka czułość, niski poziom szumów i wyjątkowa szczegółowość.

  Full control

  capture and see

  Uniwersalny kodek XF-AVC

  Ciesz się szeroką gamą kreatywnych opcji nagrywania w wysokiej jakości dzięki uniwersalnemu kodekowi XF-AVC H.264. Nagrywaj wspaniałe filmy w rozdzielczości 4K z szybkością do 410 Mb/s (10 bitów), aby ułatwić integrację z istniejącymi cyklami pracy 4K. Bez problemu wybieraj połączenia rozdzielczości i kodeków, które będą najlepiej pasować do określonej produkcji.

  Zaawansowany system przetwarzania obrazu Full HD

  Przetwarzanie z nadpróbkowaniem obrazu HD to zaawansowany algorytm demozaikowania wykorzystywany w przetwarzaniu obrazu, który efektywnie wykorzystuje moc rejestrowania obrazu 4K podczas nagrywania Full HD. Kamera rejestruje obraz w rozdzielczości 4K. Kanały RGB zostają rozdzielone na trzy indywidualne sygnały 4K o rozdzielczości 8 megapikseli, a następnie sygnały 4K RGB są multipleksowane i wewnętrznie skalowane w dół do sygnału Full HD (1920×1080). Ulepsza to postrzeganą rozdzielczość i umożliwia nagrywanie znacznie wyraźniejszych obrazów Full HD.

  bayer

  Obrazy HDR z ustawieniami Canon Log 3*, Log 2, Log i Wide DR Gamma

  hdr tab hdr tab

  Krzywe Canon Log Gamma

  Canon log
  eos c300

  Canon Log

  Oryginalne ustawienie Canon Log jest instalowane we wszystkich kamerach filmowych EOS. Zapewnia zakres dynamiczny do 12 stopni i doskonałe rezultaty przy względnie prostej gradacji.

  Profil Canon Log2

  Canon Log 2 zwiększa zakres dynamiczny do 15 stopni. Ta krzywa jest wysoce zgodna z ugruntowanymi cyklami pracy Cineon i zapewnia maksymalną elastyczność gradacji i wyjątkową skuteczność zachowywania szczegółów ciemnych partii obrazu.

  hdr on
  c500 30-300mm cine zoom & codex camera

  Canon Log 3*

  Canon Log 3 oferuje rozszerzony zakres dynamiczny do 14 stopni i charakterystykę względnie łatwej gradacji oryginalnego ustawienia Canon Log z zachowaniem większej ilości szczegółów jasnych partii obrazu.

  * Może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego.

  Większa moc obliczeniowa za sprawą podwójnego procesora DIGIC DV5

  Dzięki procesorowi DIGIC DV5 firmy Canon kamera EOS C300 Mark II ma znacznie większe możliwości przetwarzania danych niż w przypadku poprzedników. Umożliwia nagrywanie filmów w rozdzielczości 4K z większą szybkością transmisji bitów, a ponadto obsługuje Canon Log2 Gamma i inne ważne funkcje.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Uchwyć poruszające się obiekty z większą dokładnością

  Dzięki znacznemu zwiększeniu szybkości odczytu danych z matrycy uzyskano jeszcze mniejszą ilość zniekształceń przy panoramicznym ruchu kamery. Dzięki temu nawet obiekty w ruchu mają poprawny kształt.

  Udoskonalony widok

  Opcjonalny wizjer EVF-V70 gwarantuje nieprzeciętną jakość obrazu z szeroką gamą kolorów na ekranie OLED o rozdzielczości 1920 × 1080, dzięki czemu świetnie nadaje się do obsługi ważnych projektów 4K. Tryb powiększenia jest bardzo przydatny w przypadku niezwykle ważnej regulacji ostrości, a funkcje zebry pomagają regulować ekspozycję.

  Możliwość skonfigurowania czterech przycisków i łatwy w obsłudze joystick menu zapewniają kontrolę, a jednocześnie umożliwiają koncentrowanie się na ujęciu.

  eos c700 evf

  Łatwa realizacja twórczych wizji

  EOS C300 Mark II

  Wewnętrzne nagrywanie w jakości 4K

  Możesz jednocześnie rejestrować zdumiewające obrazy 4K/UHD z prędkością 410 Mb/s (10 bitów) na dwóch wewnętrznych kartach pamięci CFast 2.0™, korzystając ze standardu VPG130, który gwarantuje stałą prędkość zapisu na poziomie co najmniej 130 Mb/s*. Pliki 2K proxy mogą być przechowywane na karcie SD, a nagranie 4K RAW wysyłane do urządzeń zewnętrznych, co gwarantuje efektywną organizację pracy. Wykorzystaj moc przechwytywania obrazu w rozdzielczości 4K podczas nagrywania Full HD i ciesz się znacząco wyraźniejszym obrazem o wysokiej jakości dzięki przetwarzaniu z nadpróbkowaniem obrazu HD.

  * Może wymagać aktualizacji oprogramowania układowego. Więcej…

  • Firma Canon jest autoryzowanym licencjobiorcą znaku towarowego CFast 2.0™, który może być zarejestrowany w różnych jurysdykcjach.

  Funkcje automatyczne: chwyć kamerę i nagrywaj!

  Kamera EOS C300 Mark II jest wyposażona w innowacyjne funkcje automatyczne, które umożliwiają skupienie się na rejestrowaniu wydarzeń. Należy do nich matryca Dual Pixel CMOS AF cechująca się 80-procentowym obszarem pokrycia w pionie i poziomie, funkcja AF z wykrywaniem twarzy (w przypadku zgodnych obiektywów) i automatyczny balans bieli. Dzięki temu nie przegapisz żadnego ujęcia. System AF został rozszerzony o funkcję wyboru prędkości AF (ze zgodnymi obiektywami) i funkcję śledzenia obiektu AF, które zapewniają bardziej naturalne skupianie ostrości.

  Fotografuj i filmuj bez obaw, niezależnie od oświetlenia

  Nagrywaj gdziekolwiek i rejestruj nagrania o niskim poziomie szumów w każdej, nawet najbardziej wymagającej sytuacji dzięki szerokim zakresom czułości ISO (do 102 400), która zapewnia większą czułość i niebywałą wydajność przy słabym oświetleniu. Wbudowany filtr ND zwiększa zakres regulacji ekspozycji o 10 stopni (w trybie rozszerzonym) przy jasnym oświetleniu lub w sytuacji, gdy wymagana jest szeroka przysłona.

  EOS C300 Mark II
  EOS C300 Mark II

  Wysoka jakość dźwięku (lepsza niż płyta CD)

  Kamera EOS C300 Mark II obsługuje dźwięk 24-bitowy LPCM/48 kHz, zapewniając jakość dźwięku lepszą niż płyta CD. Kamera oferuje 4-kanałowe wejście, w tym gniazdo mikrofonu, wewnętrzny mikrofon monofoniczny oraz dwa złącza XLR, które umożliwiają wybór spośród wielu źródeł dźwięku lub ich połączenie skutkujące dźwiękiem z odgłosami tła.

  Duży wybór wymiennych obiektywów, mocowania EF i PL

  Rozszerz swoje twórcze opcje dzięki dostępności ponad 90 wymiennych obiektywów EF i obiektywów filmowych EF Cinema firmy Canon. Obsługa funkcji servo zoomu zapewnia jeszcze większą uniwersalność filmowania. Mocowanie obiektywu EF może być zmienione na mocowanie EF z blokadą Cinema Lock lub mocowanie PL i z powrotem w autoryzowanym punkcie serwisowym.

  EOS C300 Mark II

  Łatwa integracja z profesjonalnymi cyklami pracy

  Nowy format XF-AVC ułatwiający integrację

  Nowo opracowany format plików XF-AVC z obsługą 4K można z łatwością zintegrować z istniejącymi cyklami pracy. Jednoczesne nagrywanie plików proxy 2K lub Full HD na kartę SD w tym samym formacie jeszcze bardziej zwiększa wydajność na etapie etapu postprodukcji.

  Szeroki wybór gam kolorów

  Kamera EOS C300 Mark II udostępnia szeroki zakres gam kolorów, dostosowanych do cyklu pracy i rezultatu końcowego, w tym BT.2020, Canon Cinema Gamut i DCI-P3.

  Galeria filmów

  EOS C300 Mark II

  Za kulisami

  Fotografowanie i filmowanie miejskich surferów w Monachium

  Zainspiruj się

  Dane techniczne

  4K

  2K

  Full HD1080

  Podwójny procesor DIGIC DV5

  Technologia Dual Pixel CMOS AF

  XF AFC

  XF AVC 422

  Szeroki zakres dynamiczny gamma

  CFast 2.0

  Nadpróbkowanie

  Technologia wykrywania twarzy

  • Firma Canon jest autoryzowanym licencjobiorcą znaku towarowego CFast 2.0™, który może być zarejestrowany w różnych jurysdykcjach.
  Zawartość pudełka

  Polecamy