Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Directional Stereo Microphone DM-E1

Nagrywaj filmy z czystymi ścieżkami dźwiękowymi o wysokiej jakości za pomocą doskonałego stereofonicznego mikrofonu kierunkowego firmy Canon. Konstrukcja typu „shotgun” zapewnia niewielki rozmiar i wagę oraz kierunkowy odbiór dźwięków.

Korzyści

  • Zewnętrzny stereofoniczny mikrofon kierunkowy do aparatów EOS*
  • Szeroki zakres częstotliwości i wysoka czułość zapewniają bogaty i szczegółowy dźwięk
  • Trzy tryby kierunkowe umożliwiają rejestrację dźwięku z wielu źródeł
  • Przeciwwstrząsowe mocowanie i osłona chroniąca przed wiatrem niwelują niepożądane szumy
  • Kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że mikrofon można z łatwością przenosić

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon Directional Stereo Microphone DM-E1

Zewnętrzny mikrofon typu „shotgun”


Stereofoniczny mikrofon kierunkowy DM-E1 ma konstrukcję typu „shotgun” i zapewnia wysoką jakość dźwięku w nagrywanych filmach. Z łatwością można zamontować go na gorącej stopce i podłączyć do gniazda mikrofonu 3,5 mm w szerokiej gamie zgodnych aparatów EOS*.

Bogaty, realistyczny dźwięk


Rejestruj bogaty i realistyczny dźwięk, np. całkowity zakres tonalny występu muzycznego – zakres odbioru dźwięków wynosi 50 Hz–16 kHz. Czułość na poziomie -42 dB umożliwia nagrywanie nawet najcichszych dźwięków.

Uniwersalne możliwości kierunkowe


Zapewnij swoim filmom doskonałą oprawę dźwiękową za sprawą trzech trybów kierunkowego odbioru dźwięku. Łatwe przełączanie się między trybami 90° i 120° zapewnia wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny niezależnie od tego, jak rozległa jest przestrzeń nagrywania, a tryb shotgun (monofoniczny) pozwala wyraźnie nagrywać obiekty mówiące bezpośrednio do aparatu (bez zakłóceń środowiskowych).

Ścieżki dźwiękowe o wysokiej jakości


Nagrywaj czysty dźwięk wysokiej jakości bez niepożądanych szumów dzięki przeciwwstrząsowemu mocowaniu, które przeciwdziała wstrząsom aparatu i obiektywu; dołączona do mikrofonu osłona chroniąca przed wiatrem znacznie redukuje jego odgłosy, a stosunek sygnału do szumu wynoszący 66 dB ogranicza zakłócenia występujące w tle.

Wygodne noszenie


Kompaktowa i lekka konstrukcja sprawia, że mikrofon można z łatwością zabrać w każde miejsce. W połączeniu z aparatem i obiektywem powstaje doskonały zestaw do nagrywania, który umożliwia wygodne rejestrowanie z ręki przez dłuższy czas. Lekka pastylkowa bateria litowa ogranicza wagę do minimum.

* Mikrofon nie jest zalecany do użytku z modelami EOS-1D Mark IV i EOS 550D, ponieważ nie są one wyposażone w funkcję ręcznej kontroli głośności wejścia mikrofonowego.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon Directional Stereo Microphone DM-E1, jego cechach i możliwościach.

  • Stereofoniczny mikrofon kierunkowy DM-E1
  • Osłona przed wiatrem do mikrofonu DM-E1
  • Instrukcja obsługi
  • Karta gwarancyjna