Aparaty wodoszczelne i podwodne

Gdy chcemy zrobić znakomite zdjęcia podczas aktywnego wypoczynku, potrzebujemy najlepszego, wytrzymałego, wodoodpornego aparatu, np. modelu PowerShot D30. Ponadto do każdego zgodnego aparatu można dodać wodoszczelną obudowę, która umożliwi pracę pod wodą i zabezpieczy aparat przed piaskiem, wodą morską i śniegiem.


Specjalny wytrzymały aparat a obudowa wodoszczelna do aparatu

Seria PowerShot D30 jest idealna dla tych, którzy potrzebują aparatu sportowego o solidnych parametrach. Wodoodporny do głębokości 25 m oraz odporny na wstrząsy i mróz aparat, jest wystarczająco wytrzymały w trakcie wykonywania większości wymagających zajęć na świeżym powietrzu. Sprawdzi się podczas wszystkich aktywności, od jazdy na snowboardzie, wspinaczki do nurkowania głębinowego. Podczas rodzinnych przygód wytrzyma również nieostrożne traktowanie przez dzieci.

Dodanie obudowy wodoodpornej do dowolnego zgodnego aparatu firmy Canon zapewnia łatwy dostęp do wszystkich przełączników i umożliwia wykonywanie zdjęć pod wodą do głębokości 40 m zarówno podczas pływania z rurką pod wodą, jak również nurkowania z butlą. Wykorzystanie obudowy to doskonały sposób, aby chronić aparat przed wodą, piaskiem i śniegiem podczas pobytu na plaży, basenie czy uprawiania sportów zimowych.

Dlaczego aparat do zdjęć podwodnych firmy Canon?

Aparat PowerShot D30 jest wodoszczelny do głębokości 25 m, odporny na upadki z wysokości maks. 2,0 m¹ i może pracować nawet w temperaturze -10°C — idealny podczas większości wymagających przygód. Nasze podwodne obudowy są wodoszczelne do głębokości 40 m. Solidna konstrukcja poliwęglanowa oraz mechanizmy sprężyn i zawiasów ze stali nierdzewnej zapewniają trwałość. Nawet karta pamięci wyjęta z zabezpieczonego wodoszczelną obudową aparatu kompaktowego PowerShot, który przeleżał sześć lat w oceanie, była nienaruszona².

Pełna kontrola

Nasze wodoszczelne obudowy umożliwiają korzystanie ze wszystkich dostępnych przełączników aparatu, co pozwala precyzyjnie rejestrować wszystkie zadziwiające kolory podwodnego świata. Natychmiastowy dostęp do funkcji, takich jak własny balans bieli lub tryb Pod wodą, pozwala szybko dostosować kolory do zmian poziomu oświetlenia pod wodą i uzyskać najlepsze zdjęcia.

Bez trybu Pod wodą


Z trybem Pod wodą

Doskonała praca w słabym oświetleniu

Doskonałe zdjęcia pod wodą dzięki nowatorskiemu rozwiązaniu HS System firmy Canon, będącemu wyjątkowym połączeniem matrycy o wysokiej czułości i wydajnego procesora DIGIC. Rozwiązanie HS System doskonale sprawdza się przy typowym dla zdjęć podwodnych słabym oświetleniu i ułatwia uchwycenie z ręki naturalnej atmosfery podwodnego świata na wysokiej jakości zdjęciach z niższym poziomem niechcianych zakłóceń.


Bez rozwiązania HS System³


Z rozwiązaniem HS System

¹ Metody testowania odporności na wstrząsy odnoszą się konkretnie do omawianego produktu i nie pozwalają wykluczyć uszkodzeń lub wadliwego działania produktu.

² http://www.dpreview.com/news/2013/03/26/camera-lost-in-ocean-reunited-with-owner

³ Symulacja obrazu w celach ilustracyjnych.

Należy pamiętać, że nie wszystkie funkcje są dostępne we wszystkich produktach.