Canon LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R68

Zarejestruj każdy szczegół z dużej odległości. Zmieść wszystkich w kadrze. Ta kompaktowa kamera sprawia radość i daję swobodę filmowania całej rodzinie. Ciesz się każdą chwilą w jakości Full HD i udostępniaj bezproblemowo nagrania dzięki wbudowanej obsłudze Wi-Fi i NFC.

Canon LEGRIA HF R68

Korzyści

 • Łatwe udostępnianie dla całej rodziny przy pomocy Wi-Fi i NFC
 • Nieporuszone nagrania dzięki optycznej inteligentnej stabilizacji obrazu
 • Utrwalaj wyjątkowe chwile w wysokiej jakości
 • Zyskaj jeszcze szerszy kadr dzięki szerokokątnemu konwerterowi
 • Funkcja nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LEGRIA HF R68

Dziel się nagraniami


Przesyłaj filmy do urządzeń przenośnych lub na portale społecznościowe dzięki wbudowanej obsłudze Wi-Fi. Kamera obsługuje również NFC, więc można udostępniać nagrania bezpośrednio w urządzeniach przenośnych po dotknięciu jednego przycisku. Obsługa NFC umożliwia również bezproblemowe łączenie się ze stacją Canon Connect Station, dzięki czemu możesz przechowywać nagrania, a wolnej chwili przeglądać je na telewizorze z rodziną lub przyjaciółmi.

Wyraźne nagrania w każdej sytuacjiFunkcja optycznej inteligentnej stabilizacji obrazu firmy Canon sprawia, że nie musisz przejmować się drganiami kamery. Dostosowuje się ona do aktualnie nagrywanej sceny i automatycznie wybiera optymalne ustawienia stabilizacji obrazu. Nawet w ruchu dynamiczna 5-osiowa stabilizacja obrazu zapewnia nieporuszone nagrania.

Każda chwila w doskonałej jakościNagrywaj wspaniałe filmy dzięki obiektywowi filmowemu HD firmy Canon. Jest on wyposażony w uniwersalny, 57-krotny zaawansowany zoom, który umożliwia rejestrowanie szczegółów obiektów z dużych odległości. Jakość obrazu jest doskonała — nawet przy słabym oświetleniu — dzięki matrycy CMOS Full HD o rozdzielczości 3,28 megapiksela i procesorowi DIGIC DV4. Zabezpiecz nagrane wspomnienia przed przypadkowym usunięciem dzięki poręcznej opcji blokady plików.

Większa swoboda dzięki szerokokątnemu konwerterowiFilmowanie w miejscach o ograniczonej przestrzeni zazwyczaj sprawia wiele trudności z utrzymaniem wszystkich w kadrze. Kamera HF R68 zawiera innowacyjny szerokokątny konwerter, który można szybko zamontować na urządzeniu. Skraca to ogniskową do 26,9 mm*, rozszerzając zakres filmowania.

* Z włączoną opcją zaawansowanego zoomu

Zabawa dla całej rodzinyEksperymentuj z funkcją nagrywania w zwolnionym i przyspieszonym tempie. Tryb nagrywania w zwolnionym tempie spowalnia wszystko dwukrotnie — idealny do poprawiania precyzji uderzeń golfowych — a tryb nagrywania w przyspieszonym tempie umożliwia nagrywanie z prędkością nawet do 1200x. Tryb działa poprzez nagrywanie we wcześniej określonych odstępach czasu, więc można go wykorzystać do tworzenia fascynujących sekwencji poklatkowych. Można też dodawać ciekawe efekty do filmów za pomocą dekorowania dotykowego lub stworzyć niebywałą atmosferę dzięki filtrom kinowym.

Filmowany obiekt zawsze w kadrzeCo się stanie, kiedy zgubimy obiekt filmowany z dużej odległości? Wystarczy nacisnąć i przytrzymać przycisk wyszukiwania, a funkcja pomocy w kadrowaniu zlokalizuje filmowane obiekty. Puszczenie przycisku wyszukiwania spowoduje, że kamera ponownie przybliży obraz, aby kontynuować nagrywanie.

Rejestrowanie „pierwszych” wydarzeń w życiuUwieczniaj pierwsze kroki i pierwsze słowa dotyczące nawet trojga dzieci w zaawansowanym trybie Baby Mode. Zapisz daty urodzenia dzieci w kamerze i dodaj kolorowe znaczniki oraz animacje wzrostu i wagi. Nagrania zostaną automatycznie zapisane w albumie właściwego dziecka.

Filmy z doskonałej jakości dźwiękiemFunkcja wyboru scen audio sprawia, że dźwięk filmów dorównuje jakością obrazowi. Wystarczy wybrać jeden z 5 trybów, który będzie odpowiedni dla danej sceny.


Nagrywanie w różnych formatachFilmy mogą być nagrywane w różnych formatach (AVCHD + MP4) jednocześnie w pamięci wewnętrznej i na karcie pamięci SD. W ten sposób można jednocześnie zarejestrować wysokiej jakości nagranie do użytku osobistego, a na portalach społecznościowych i urządzeniach przenośnych udostępnić nagranie o nieco niższej rozdzielczości, przez co jego transfer będzie szybszy.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LEGRIA HF R68, jego cechach i możliwościach.

Full HD

Full HD

WiFi Cert Share

Bezprzewodowe udostępnianie filmów

Simplify sharing

Uproszczone udostępnianie

Steady shots in every situation

Nieporuszone zdjęcia w każdej sytuacji

Steady shooting on the move

Stabilny obraz w ruchu

Full HD CMOS sensor

Matryca CMOS Full HD

57x Advanced Zoom

Zaawansowany zoom 57x

Keep track of your subject at full zoom

Śledzenie obiektu w pełnym przybliżeniu

DIGICDV4

Procesor DIGIC — zaawansowane przetwarzanie

Slow Fast

Nagrywanie w zwolnionym i przyspieszonym tempie

AVCHD

Nagrywanie w formacie AVCHD (28 Mb/s)

MP435MBPS

Nagrywanie w formacie MP4 (35 Mb/s)

baby mode

Uwieczniaj cenne wspomnienia

Perfect audio to match the scene

Doskonały dźwięk dopasowany do ujęcia

vivid clear view

Pojemnościowy ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm

Add a cinematic feel to movies

Nadaj filmom kinowy klimat

Add fun effects to movies

Dodaj atrakcyjne efekty do filmów

advanced quick start

Szybkie uruchamianie po wysunięciu ekranu LCD

8GB built-in memory + SDXC slot

8 GB pamięci wewnętrznej + gniazdo kart SDXC

Connect Station Optimised

Zoptymalizowana stacja Connect Station

 • Canon LEGRIA HF R68
 • Konwerter szerokokątny WA-H43
 • Kompaktowy zasilacz sieciowy CA-110
 • Akumulator BP-718
 • Kabel HDMI High-Speed
 • HTC-100/S
 • Kabel USB IFC-300PCU/S