no consumer

Kamery LEGRIA mini do kreatywnego nagrywania autora filmu

Twoja publiczność czeka — zademonstruj swoją kreatywność w rozdzielczości Full HD z nowej perspektywy. Te kamery serii mini cechują się wyjątkowo niewielką i bardzo łatwą w przenoszeniu konstrukcją. Mają ultraszerokokątny obiektyw, odchylany ekran LCD i wbudowaną podstawkę. Dzięki temu autor filmu z łatwością może skadrować samego siebie i uwzględnić w nagraniu większą część otoczenia. Wbudowany moduł Wi-Fi ułatwia udostępnianie, przesyłanie strumieniowe, sterowanie i zdalne monitorowanie efektów pracy, a znakomite parametry audio sprawiają, że dźwięk filmu dorównuje jakością obrazowi.

LEGRIA-mini-Angle

LEGRIA mini

  • Ultraszerokokątny obiektyw 170°
  • Odchylany ekran LCD; wbudowana podstawka
  • Mikrofon stereo
  • Wi-Fi: łatwe udostępnianie

LEGRIA mini X

LEGRIA mini X

  • Ultraszerokokątny obiektyw 170°
  • Odchylany ekran LCD; wbudowana podstawka
  • Duży mikrofon stereo; Linear PCM
  • Wi-Fi: zdalne monitorowanie i łatwe udostępnianie

Znajdź się w kadrze

Bądź gwiazdą własnych filmów. Dzięki ultraszerokokątnemu obiektywowi i innowacyjnemu odchylanemu ekranowi dotykowemu LCD można skadrować samego siebie pod dowolnym kątem i zarejestrować większą część otoczenia. Wystarczy odwrócić ekran LCD, aby zobaczyć się w kadrze.

Wyjątkowa wbudowana podstawka zastępuje statyw. Umożliwia łatwe przechylanie kamery LEGRIA w celu kreatywnej zmiany perspektywy.

Seria LEGRIA mini pozwala robić wyjątkowe zdjęcia o wysokiej rozdzielczości i niskim poziomie zakłóceń dzięki rozwiązaniu HS System firmy Canon. 170-stopniowy kąt widzenia oraz opcje bardziej konwencjonalnego fotografowania z małej odległości i nagrywania poklatkowego dają jeszcze większe możliwości kreatywnej pracy.

Frame yourself
Broadcast yourself

Bądź w centrum transmisji

Wbudowany moduł Wi-Fi pozwala wysyłać efekty własnej pracy. Materiały można przesyłać do serwisów społecznościowych, takich jak YouTube i Facebook, a nawet bezprzewodowo odtwarzać na urządzeniu inteligentnym lub telewizorze HD.

Za pomocą smartfona lub tabletu można zdalnie sterować kamerą LEGRIA i korzystać z wielu opcji strumieniowego przesyłania na żywo i udostępniania.

Kamera LEGRIA mini X umożliwia nawet zdalne monitorowanie domu.

Realistyczny dźwięk

Twórz filmy, których dźwięk dorównuje jakością obrazowi.

Rejestruj doskonały dźwięk w jakości CD kamerą LEGRIA mini X, która jest wyposażona w duży mikrofon stereo (o wysokim stosunku sygnału do szumu i szerokim zakresie dynamicznym), funkcję nagrywania w nieskompresowanym trybie Linear PCM i ręczne sterowanie.

Kamera LEGRIA mini ma mikrofon stereo o wysokiej jakości i funkcję Wybór sceny audio — wystarczy wybrać jedną z pięciu opcji ujęć, a ustawienia dźwięku zostaną skonfigurowane automatycznie.

Immersive Audio