Produkty archiwalne

Poprzednie modele z tej gamy produktów.


HF S10

HF S10

Kamera LEGRIA HF S10 jest urządzeniem pracującym w standardzie HD, oferującym profesjonalne funkcje fotograficzne oraz zalety podwójnej pamięci flash. Zaawansowane sterowanie pozwala na rejestrowanie niezwykle ostrych i bogatych w szczegóły obrazów w jakości HD.


HF S100

HF S100

Kamera LEGRIA HF S100 zapisuje obraz w jakości Full HD na kartach pamięci SDHC, które są idealnym rozwiązaniem w zakresie udostępniania. Szereg zaawansowanych funkcji w połączeniu z matrycą CMOS o rozdzielczości 8,0 MP i procesorem DIGIC DV III gwarantuje doskonałą jakość obrazu.


LEGRIA HF G25

LEGRIA HF G25

Zalety kamery LEGRIA HF G25 — przeznaczonej dla kreatywnych miłośników filmowania — obejmują szerokokątny obiektyw, zaawansowaną ręczną regulację i wysokiej jakości dźwięk, co pozwala tworzyć wyjątkowe filmy HD.


LEGRIA HF G30

LEGRIA HF G30

Flagowa kamera LEGRIA HF G30 została wyposażona w najwyższej klasy optykę, matrycę i stabilizator, a także funkcję Wi-Fi. Całość mieści się w niewielkiej obudowie i jest doskonałym rozwiązaniem dla miłośników filmowania, którzy chcą oddać swój zamysł artystyczny w profesjonalnej jakości.


LEGRIA HF M306

LEGRIA HF M306

Unikalne technologie HD firmy Canon zostały umieszczone w kompaktowej i stylowej obudowie, czego wynikiem jest LEGRIA HF M306 — kamera o doskonałej jakości, ale wystarczająco mała, aby nosić ją ze sobą wszędzie.


LEGRIA HF R606

LEGRIA HF R606

Ciesz się każdą chwilą w jakości Full HD. Rejestruj i śledź każdy szczegół z daleka dzięki funkcji 57-krotnego zaawansowanego zoomu i udostępniaj nagrania między smartfonami i tabletami za pomocą kart FlashAir.


LEGRIA HF R66

LEGRIA HF R66

Dzięki tej kompaktowej kamerze ciesz się każdą chwilą w jakości Full HD. Rejestruj i śledź każdy oddalony szczegół dzięki funkcji 57-krotnego zaawansowanego zoomu i udostępniaj z łatwością nagrania bliskim osobom dzięki wbudowanym funkcjom Wi-Fi i NFC.


LEGRIA HF R68

LEGRIA HF R68

Zarejestruj każdy szczegół z dużej odległości. Zmieść wszystkich w kadrze. Ta kompaktowa kamera sprawia radość i daję swobodę filmowania całej rodzinie. Ciesz się każdą chwilą w jakości Full HD i udostępniaj bezproblemowo nagrania dzięki wbudowanej obsłudze Wi-Fi i NFC.


LEGRIA HF R706

LEGRIA HF R706

Przyjemna i łatwa obsługa za pomocą intuicyjnego ekranu dotykowego – ta lekka i poręczna kamera jest doskonałym narzędziem do nagrywania rodzinnych filmów dzięki zaawansowanym technologiom, które automatycznie nadają nagraniom optymalny wygląd.


LEGRIA HF R76

LEGRIA HF R76

Ta kompaktowa, łatwa w obsłudze kamera z obsługą Wi-Fi i NFC zapewnia doskonałą jakość wideo dzięki zaawansowanym technologiom, które automatycznie poprawiają wygląd filmów. Doskonałe rozwiązanie do dzielenia się rodzinnymi wydarzeniami.


LEGRIA HF R78

LEGRIA HF R78

Rozszerz gamę zachwycających filmów, które możesz nagrać – wykorzystaj wszechstronny obiektyw z 57-krotnym zoomem z konwerterem szerokokątnym oraz zaawansowane technologie, które bez wysiłku sprawią, że filmy będą wyglądać jeszcze lepiej. Łączność Wi-Fi i NFC ułatwia udostępnianie.


LEGRIA HF S11

LEGRIA HF S11

LEGRIA HF S11 to profesjonalna kamera HD łącząca w sobie doskonałe parametry obrazu z zaawansowanymi możliwościami regulacji i pojemnością pamięci pozwalającą nagrywanie przez cały dzień.

spacer
					image

Produkty archiwalne

HF M306
HF S10
HF S100
HF S11
HG10
HR10
LEGRIA HF G25
LEGRIA HF G30
LEGRIA HF R606
LEGRIA HF R66
LEGRIA HF R68
LEGRIA HF R706
LEGRIA HF R76
LEGRIA HF R78
XH A1
XH G1
XL H1
Powrót do:
Obecny asortyment