Canon F-789SGA

F-789SGA

Uprość skomplikowane równania dzięki kalkulatorowi naukowemu F-789SGA. Jego elementy wyprodukowano z poddanych recyklingowi materiałów firmy Canon, a urządzenie wyposażono w zaawansowane funkcje.

Korzyści

  • Zaawansowane możliwości
  • 605 zaawansowanych funkcji
  • Upraszcza skomplikowane równania
  • Dwa źródła zasilania: bateria słoneczna i tradycyjna
  • Bateria wystarcza na cztery lata (w świetle poniżej 300 luksów i w przypadku pracy przez godzinę dziennie)
  • W zestawie futerał

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon F-789SGA

Wydajność zapewniająca oszczędność energii


Kalkulator F-789SGA wyposażono w praktyczne, podwójne źródło zasilania. Wykorzystanie energii słonecznej pozwala w maksymalnym stopniu oszczędzać energię, podczas gdy zapasowy akumulator sprawia, że kalkulator nigdy nie zawiedzie użytkownika - i to bez względu na warunki oświetleniowe. Funkcja automatycznego wyłączania zasilania samoczynnie wyłącza kalkulator po 7 minutach bezczynności, zapewniając tym samym jeszcze większą oszczędność energii. Ponadto w omawianym kalkulatorze można wymienić baterię - w przeciwieństwie do niektórych urządzeń tego typu, które po zużyciu baterii nadają się jedynie do wyrzucenia. Bateria zwykle wystarcza na cztery lata.

Zaawansowany kalkulator naukowy


Kalkulator F-789SGA jest pierwszym zaawansowanym modelem w kategorii produktów naukowych firmy Canon z wyświetlaczem typu Textbook Style Display. Wyposażono go w 605 zaawansowanych funkcji, w tym 79 wbudowanych stałych i 172 wzory przeliczania jednostek. Srebrno-metaliczna górna część obudowy i smukły korpus nadają urządzeniu profesjonalny wygląd. Wymiary wyświetlacza LCD: 60 na 25 mm. Z tego kalkulatora mogą korzystać zarówno uczniowie, nauczyciele, inżynierowie jak i inni specjaliści.

Zaawansowane funkcje pamięci


Dodatkowe funkcje obejmują 19 pozycji pamięci, obliczanie macierzy (maks. stopień: 4x4) i obsługę równań - to jedne z najbardziej zaawansowanych parametrów na rynku. Wszystkie wymienione funkcje upraszczają skomplikowane obliczenia.

Ekologiczna konstrukcja


Kalkulator F-789SGA został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi. Użyto ich do produkcji górnej i dolnej obudowy, pokrywy komory baterii i futerału kalkulatora. Przyczynia się to do zwiększenia efektywności wykorzystania zasobów i zmniejszenia strat materiałowych.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon F-789SGA, jego cechach i możliwościach.

F-789SGA Oceny i recenzje