Kalkulatory drukujące

Kalkulatory wyposażone w szybki i wytrzymały moduł drukowania zapewniający czytelne wydruki w jednym kolorze lub w dwóch kolorach. Ergonomiczne klawisze i duże wyświetlacze zwiększają wygodę i sprawiają, że kalkulatory nadają się do intensywnej pracy w bardzo aktywnych biurach. Duża szybkość drukowania zwiększa wydajność pracy.

MP1211-LTSC

MP1211-LTSC

12-cyfrowy kalkulator z funkcjami podatkowymi, księgowymi i konwersji walut. 2-kolorowe drukowanie z wykorzystaniem taśmy barwiącej, duży, 2-kolorowy wyświetlacz i eleganckie srebrne metaliczne wykończenie.

P1-DTSC

P1-DTSC

Ten 12-cyfrowy kalkulator podręczny z funkcjami podatkowymi, księgowymi i konwersji walut zapewnia profesjonalistom prawdziwie mobilne drukowanie. Wydajny i elegancki ze srebrnym metalicznym wykończeniem.

P23-DTSC

P23-DTSC

12-cyfrowy przenośny kalkulator wyposażony w 2-kolorową drukarkę zapewniający doskonałą wydajność pracy Kalkulator został wyposażony w profesjonalne funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut – wszystko to zamknięte w eleganckiej obudowie o srebrnym metalicznym wykończeniu.

MP121-MG

MP121-MG

Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, ten 12-cyfrowy kalkulator z drukarką dwukolorową oferuje szereg profesjonalnych funkcji, w tym oszczędzające czas funkcje biznesowe, podatkowe i konwersji walut.