Canon X MARK I PRINT

X MARK I PRINT

Wyjątkowy kalkulator biznesowy wyróżnia się stylowym wyglądem, mieści się w dłoni i dodatkowo jest przyjazny dla środowiska. Podczas jego produkcji wykorzystywane są materiały pochodzące z recyklingu produktów firmy Canon, co pozwala zminimalizować ilość odpadów.

Korzyści

 • Nowoczesne wzornictwo
 • Dolna część obudowy i pokrywa komory baterii wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon
 • Dwa źródła zasilania: bateryjne i sieciowe (wymagany opcjonalny zasilacz)
 • Szybkie drukowanie w 2 kolorach
 • Obliczanie podatków, przeliczanie walut i funkcje księgowe
 • Duży podświetlany wyświetlacz LCD
 • Wydajność energetyczna

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon X MARK I PRINT

Recykling jako sposób oszczędzania cennych zasobów


Nowoczesny przenośny kalkulator drukujący z wyświetlaczem 12-cyfrowym w optymalny sposób łączy zaawansowane możliwości obliczeniowe z troską o umiejętne wykorzystanie zasobów naturalnych. Dolną część obudowy i pokrywę komory baterii kalkulatora wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon. Takie podejście pozwala znacząco zmniejszyć ilość odpadów. Model X MARK I PRINT to najlepszy kalkulator drukujący dla kadry kierowniczej, specjalistów i użytkowników indywidualnych, którzy dbają o środowisko naturalne.

Wyższa wydajność energetyczna


Kalkulator X MARK I PRINT wyposażono w dwa źródła zasilania. Pierwsze to wymienne baterie (AA x 4), ze wskaźnikiem rozładowania pozwalającym w pełni wykorzystać baterie przed ich wymianą na nowe. Drugie źródło zasilania to opcjonalny zasilacz sieciowy zgodny z dyrektywą EuP* (model AD-11 III). Ponadto w kalkulatorze zastosowano funkcję automatycznego wyłączania zasilania, która wyłącza podświetlany wyświetlacz po 30 sekundach braku aktywności. Ta sama funkcja wyłącza również kalkulator po upływie trwającego 7 minut okresu bezczynności, zapewniając tym samym jeszcze większą oszczędność energii.

Wygodne funkcje biznesowe


Dzięki funkcjom podatkowym, księgowym i związanym z przeliczaniem walut z/na euro ten przenośny kalkulator drukujący szybko staje się niezbędnym pomocnikiem w biurze, domu i podróży. Pozwala błyskawicznie wykonywać obliczenia podatkowe i równie szybko przeliczać waluty oraz automatycznie obliczać marże bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. To doskonałe rozwiązanie, które ułatwia skomplikowane obliczenia i oszczędza czas.

Szybkie drukowanie w 2 kolorach


Kalkulator wyposażono w atramentową drukarkę rolkową, która drukuje z prędkością 2,3 linii na sekundę. Zastosowanie wydruku 2-kolorowego ułatwia bezbłędne interpretowanie wyników, ponieważ wartości dodatnie mają kolor czarny, a ujemne — czerwony.

Duży wyświetlacz z intensywnym podświetleniem i wygodne w użyciu klawisze


Zastosowanie dużego, ustawionego pod kątem wyświetlacza LCD z podświetleniem gwarantuje uzyskanie wysokiego kontrastu, co z kolei zwiększa czytelność poszczególnych wskazań, nawet w trakcie długotrwałej pracy. Ponadto duże i wygodne w użyciu klawisze (podobne do tych, które stosuje się w klawiaturach komputerowych) zapewniają szybkie i łatwe wprowadzanie wartości.

Lśniąca biel albo mieniąca się czerń


Kalkulator X MARK I PRINT jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, dzięki czemu można wybrać wariant najlepiej dostosowany do swoich upodobań. Elegancka obudowa o połyskliwej powierzchni jest dostępna w kolorze lśniącej bieli albo mieniącej się czerni. Jednak niezależnie od koloru obudowy kalkulator pozostaje tym samym urządzeniem: wyjątkowo eleganckim, funkcjonalnym i przyjaznym dla środowiska naturalnego.

 • * Dyrektywa Unii Europejskiej określająca efektywność wykorzystania energii przez urządzenia elektryczne.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon X MARK I PRINT, jego cechach i możliwościach.

X MARK I PRINT Recenzje

 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 49ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 2.3.0.0
 • CLOUD, getReviews, 23ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
;