Canon P23-DTSC

P23-DTSC

12-cyfrowy przenośny kalkulator wyposażony w 2-kolorową drukarkę zapewniający doskonałą wydajność pracy Kalkulator został wyposażony w profesjonalne funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut - wszystko to zamknięte w eleganckiej obudowie o srebrnym metalicznym wykończeniu.

Korzyści

  • Przenośny 12-cyfrowy kalkulator wyposażony w 2-kolorową drukarkę
  • Oszczędzające czas funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut
  • Funkcja zegara i kalendarza
  • Duży wyświetlacz LCD i wygodna klawiatura
  • Zasilanie bateryjne i sieciowe (opcjonalny zasilacz)
  • Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon P23-DTSC

Przenośna moc obliczeniowa


12-cyfrowy kalkulator z 2-kolorową drukarką rolkową zapewnia prawdziwie przenośną moc obliczeniową. Drukarka pracuje z prędkością 2,3 linii na sekundę i drukuje w 2 kolorach: wartości dodatnie są fioletowe, natomiast ujemne - czerwone.

Funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walutUproszczenie skomplikowanych obliczeń pozwala oszczędzić czas pracy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych pozwalają błyskawicznie określić różnice w stawkach podatkowych. Klawisze koszt-sprzedaż-marża pozwalają na automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Klawisze konwersji walut pozwalają na szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną.

Wszechstronność zastosowańFunkcja "polecenie znaku" pozwala na automatyczne wyświetlenie stanu kalkulatora. Inne zalety to między innymi wygodna funkcja zegara i kalendarza, a także obliczenia z wartością stałą i klawisze zmiany znaku. Wydzielone przełączniki przecinka dziesiętnego, zaokrąglania i dodawania pozycji rozszerzają funkcjonalność kalkulatora.

Duży wyświetlacz LCD i klawiaturaP23-DTSC, mimo że jest to kalkulator przenośny, został wyposażony w zaskakująco duży, ustawiony pod kątem wyświetlacz LCD zapewniający łatwy odczyt wartości. Wygodna klawiatura z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewniają szybkie i łatwe wprowadzanie wartości.

Eleganckie srebrne metaliczne wykończenieElegancki wygląd kalkulatora podkreśla srebrne metaliczne wykończenie. Wydajny i elegancki - idealny do pracy w biurze, w domu oraz w podróży.

Praktyczne zasilanie bateryjne i siecioweKalkulator P23-DTSC jest zasilany z baterii i został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania zapewniającą oszczędność energii baterii. Wskaźnik niskiego poziomu baterii zapewnia niezawodną, nieprzerwaną pracę. Kalkulator może być także zasilany z sieci z wykorzystaniem opcjonalnego zasilacza AD-11.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon P23-DTSC, jego cechach i możliwościach.

P23-DTSC Oceny i recenzje