Canon P1-DTSC

P1-DTSC

Ten 12-cyfrowy kalkulator podręczny z funkcjami podatkowymi, księgowymi i konwersji walut zapewnia profesjonalistom prawdziwie mobilne drukowanie. Wydajny i elegancki ze srebrnym metalicznym wykończeniem.

Korzyści

  • Ręczny, 12-cyfrowy kalkulator z drukarką
  • Oszczędzające czas funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut
  • Czytelny wyświetlacz LCD i klawiatura
  • Wewnętrzny i zewnętrzny uchwyt rolki papieru
  • Zasilanie bateryjne i sieciowe (opcjonalny zasilacz)
  • Wskaźnik niskiego poziomu baterii

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon P1-DTSC

Wydajna i niewielka drukarka


Idealne rozwiązanie dla aktywnych profesjonalistów wymagających przenośnej mocy obliczeniowej. Ten funkcjonalny, 12-cyfrowy kalkulator wyposażony w drukarkę z rolką atramentową niemalże mieści się w dłoni, a drukarka zapewnia prędkość 2,0 linii na sekundę.

Funkcje podatkowe, księgowe i konwersji walut


Uproszczenie skomplikowanych obliczeń pozwala oszczędzić czas pracy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych pozwalają błyskawicznie określić różnice w stawkach podatkowych. Klawisze koszt-sprzedaż-marża pozwalają na automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Klawisze konwersji walut pozwalają na szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną.

Wszechstronność zastosowań


Funkcja "polecenie znaku" pozwala na automatyczne wyświetlenie stanu kalkulatora. Inne funkcje to między innymi obliczenia z wartością stałą, a także 3-cyfrowy znacznik przecinka, zmiana znaku oraz klawisze dziesiętne, zaokrąglania i wartości procentowych.

Czytelny wyświetlacz LCD i klawiatura


P1-DTSC został wyposażony w zaskakująco duży jak na kalkulator podręczny wyświetlacz LCD ustawiony pod kątem, co zapewnia łatwy odczyt wartości. Przejrzysta klawiatura z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewniają szybkie i łatwe wprowadzanie wartości.

Wewnętrzny i zewnętrzny uchwyt rolki papieru


Prawdziwa mobilność wraz z systemem wewnętrznej i zewnętrznej rolki papieru sprawiają, że ten elegancki kalkulator idealnie sprawdza się w terenie i podczas podróży służbowych.

Praktyczne zasilanie bateryjne i sieciowe


Kalkulator P1-DTSC jest zasilany z baterii i został wyposażony w funkcję automatycznego wyłączania zapewniającą oszczędność energii baterii. Wskaźnik niskiego poziomu baterii zapewnia niezawodną, nieprzerwaną pracę. Kalkulator może być także zasilany z sieci z wykorzystaniem opcjonalnego zasilacza AD-11.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon P1-DTSC, jego cechach i możliwościach.

P1-DTSC Oceny i recenzje