Canon MP121-MG

MP121-MG

Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, ten 12-cyfrowy kalkulator z drukarką dwukolorową oferuje szereg profesjonalnych funkcji, w tym oszczędzające czas funkcje biznesowe, podatkowe i konwersji walut.

Korzyści

  • Produkowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi
  • Dwukolorowe drukowanie, 2,3 linii na sekundę
  • Duży wyświetlacz LCD i wygodna klawiatura
  • Funkcje biznesowe, podatkowe i konwersji walut
  • Funkcja zegara i kalendarza
  • Zasilany z sieci

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon MP121-MG

Ekologiczna konstrukcja


Kalkulator z drukarką MP121-MG został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi, co przyczynia się do zrównoważonego korzystania z ograniczonych zasobów naturalnych.

Wydajne 2-kolorowe drukowanie


Funkcja drukowania dwukolorowego umożliwia wyraźne drukowanie wartości dodatnich na czarno a ujemnych na czerwono. Prędkość drukowania wynosi 2,3 linii na sekundę.

Duży wyświetlacz LCD i wygodna klawiatura


Duży, ustawiony pod kątem wyświetlacz LCD z cyframi o nietypowo dużych rozmiarach, pozwala bez trudu odczytywać liczby. Wygodny układ klawiatury o wyraźnym skoku, z dużymi, trwałymi i oznaczonymi kolorami klawiszami zapewnia szybkie, łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości.

Profesjonalne obliczenia biznesowe


Złożone obliczenia są upraszczane, co pozwala zaoszczędzić czas. Klawisze koszt-sprzedaż-marża umożliwiają automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. Dwa wygodne klawisze obliczeń podatkowych umożliwiają błyskawiczne obliczenie różnic w stawkach podatkowych. Klawisze konwersji walut umożliwiają szybkie, łatwe i dwustronne przeliczanie lokalnej waluty na inną walutę.

Pełen zakres funkcji


W celu łatwiejszego śledzenia czasu korzystaj z funkcji kalendarza i zegara zarówno na wyświetlaczu, jak i na wydruku. Wydzielone przełączniki przecinka dziesiętnego, zaokrąglania, sumy całkowitej i dodawania pozycji ułatwiają pracę i rozszerzają funkcjonalność kalkulatora. Pozostałe przydatne funkcje to między innymi to klawisz Non-add, klawisz procentowego narzutu/upustu i klawisz Shift.

Zasilany z sieci


Kalkulator MP121-MG jest podłączany do standardowej sieci elektrycznej. Wykonany z materiałów pochodzących z recyklingu, wysokiej jakości kalkulator zapewniający niezawodne i długotrwałe działanie.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon MP121-MG, jego cechach i możliwościach.

MP121-MG Oceny i recenzje