Kalkulatory z serii podstawowej

Kalkulatory, z opartej na na tradycyjnym kunszcie firmy Canon, serii podstawowej łączą prostotę, dbałość o ekologię i wygodę użytkowania. Te eleganckie, stylowe i lekkie kalkulatory, od kieszonkowych po większe modele, charakteryzują się czytelnymi wyświetlaczami i łatwą obsługą. To doskonałe narzędzie dla ludzi biznesu.

KS-1220TSG

KS-1220TSG

Model KS-1220TSG zapewnia zaawansowane funkcje do profesjonalnych zastosowań w biurze. Stylowa konstrukcja łączy przejrzysty układ i szeroki zakres funkcji przydatnych w zastosowaniach biznesowych.

LS-39E

LS-39E

LS-39E to 8-cyfrowy kalkulator kieszonkowy z dużym wyświetlaczem i pokrywą obracającą się o 360 stopni (składana do góry).

LS-270H

LS-270H

8-cyfrowy kalkulator kieszonkowy z dwoma źródłami zasilania (słoneczne i bateryjne)

LS-10TEG

LS-10TEG

10-cyfrowy kalkulator kieszonkowy firmy Canon z funkcjami obliczania podatku i obsługi euro został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi.

LS-80TEG

LS-80TEG

Ten miniaturowy kalkulator biurkowy wyposażony w 8-cyfrowy wyświetlacz jest wytwarzany z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon, dzięki czemu wpisuje się w trend promowania odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jest wyposażony w duży wyświetlacz LCD i przydatne funkcje obliczeń księgowych i podatkowych.

LS-120TSG

LS-120TSG

Ten 12-cyfrowy, niewielki kalkulator biurkowy jest wyposażony w duży wyświetlacz LCD i w wygodne funkcje obliczeń biznesowych i podatkowych. Został wyprodukowany częściowo z materiałów odzyskanych z urządzeń firmy Canon poddanych recyklingowi, co sprzyja ochronie zasobów naturalnych.

HS-1200TCG

HS-1200TCG

Ten 12-cyfrowy, ergonomiczny kalkulator nabiurkowy, z dużym wyświetlaczem LCD, zaprojektowano tak, aby zapewnić łatwe użytkowanie. Funkcja jednoczesnej obsługi wielu przycisków umożliwia szybkie wprowadzanie różnych wartości, w tym przeliczanie podatków i walut.

TS-1200TCG

TS-1200TCG

Ten pokaźnych rozmiarów, 12-cyfrowy kalkulator nabiurkowy wyposażono w duży, regulowany wyświetlacz LCD, dzięki któremu cyfry są wyjątkowo dobrze widoczne w dowolnych warunkach oświetleniowych. Wygodne, świadczące o wszechstronności funkcje przeliczania podatków i walut

TX-1210E

TX-1210E

Kalkulator TX-1210E został wyposażony w duży, ustawiony pod kątem, 12-cyfrowy wyświetlacz, klawiaturę o wyraźnym skoku oraz funkcje przeliczania walut z euro i obliczeń podatkowych.

WS-1210T

WS-1210T

Ten kalkulator z 12-cyfrowym został wyposażony w praktyczne funkcje podatkowe, a także regulowany panel wyświetlacza LCD, „komputerową” klawiaturę i podwójne źródło zasilania - wszystko to w czarnym profesjonalnym wykończeniu.

WS-1610T

WS-1610T

Ten kalkulator z 16-cyfrowym został wyposażony w praktyczne funkcje podatkowe, a także regulowany panel wyświetlacza LCD, „komputerową” klawiaturę i podwójne źródło zasilania - wszystko to w czarnym profesjonalnym wykończeniu.