Kalkulatory ekonomiczne

Kolekcja o przemyślanym wzornictwie przeznaczona do użytkowania w domach i biurach. Modele kalkulatorów tej serii posiadają lekką, „łukową” konstrukcję oraz duże odchylone wyświetlacze LCD, co ułatwia odczytywanie danych.

AS-8

AS-8

Ten niewielki i stylowy 8-cyfrowy kalkulator kieszonkowy AS-8 o zakrzywionej konstrukcji, wyposażony w wytrzymałą pokrywę odchylaną o 360 stopni, jest idealny zarówno do pracy w biurze, jak i w podróży.

AS-120

AS-120

Ten 12-cyfrowy miniaturowy kalkulator biurkowy wyróżnia zakrzywiona konstrukcja, która sprawia, że z urządzenia można wydajnie korzystać we wszystkich profesjonalnych biurach. W modelu tym zastosowano również podwójne źródło zasilania, umieszczony pod kątem wyświetlacz, a także stylowe wykończenie w kolorze ciemnoszarym.

AS-1200

AS-1200

Ten 12-cyfrowy niewielki kalkulator biurkowy wyróżnia zakrzywiona konstrukcja i obecność wielu przydatnych funkcji. W modelu tym zastosowano również podwójne źródło zasilania, umieszczony pod kątem wyświetlacz, a także stylowe wykończenie w kolorze ciemnoszarym.

AS-2200

AS-2200

Ten 12-cyfrowy, stylowy kalkulator nabiurkowy o zakrzywionej konstrukcji z istotnymi cechami proekologicznymi idealnie nadaje się dla organizacji i użytkowników indywidualnych.

AS-2400

AS-2400

Ten 14-cyfrowy, stylowy kalkulator nabiurkowy o zakrzywionej konstrukcji z istotnymi cechami proekologicznymi idealnie nadaje się dla organizacji i użytkowników indywidualnych.