Canon X MARK II

X MARK II

Zasilany energią słoneczną, 12-cyfrowy kalkulator biznesowy o płaskiej aluminiowej konstrukcji udostępnia funkcje, przydatne w codziennym użytkowaniu. Został wyprodukowany z zachowaniem norm ekologicznych. Wygodne narzędzie biznesowe, które łączy w sobie styl i dbałość o środowisko.

Korzyści

  • Stylowa, smukła i trwała konstrukcja
  • Produkowany częściowo z materiałów firmy Canon poddanych recyklingowi
  • Zasilany energią słoneczną - nie korzysta z baterii
  • 12-cyfrowy kalkulator biurkowy
  • Wygodne funkcje biznesowe (koszt, sprzedaż, marża)
  • Funkcja jednoczesnej obsługi wielu przycisków umożliwiająca szybkie wprowadzanie wartości

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon X MARK II

Wyszukane i trwałe wzornictwo


Elegancki i stylowy kalkulator X MARK II ma matową powierzchnię - dostępną w kolorze białym lub czarnym, z elegancką aluminiową podstawą. Smukła, opływowa konstrukcja charakteryzuje się zwartością, wytrzymałością i niezawodnością, a nadruk na klawiszach wykonano laserowo. Całość tworzy stylowe, niezawodne i ekologiczne rozwiązanie.

Zwiększenie wydajności, ochrona zasobów


Ten elegancki 12-cyfrowy minikalkulator wyznacza nowe standardy wydajności i odpowiedzialności za środowisko. Wyposażono go w duży i czytelny wyświetlacz LCD, a niektóre elementy kalkulatora wyprodukowano z materiałów firmy Canon poddanych recyklingowi. . Pozwala to zmaksymalizować wykorzystanie zasobów i zredukować odpady. X MARK II to kalkulator dla kadry zarządzającej, przedstawicieli wolnych zawodów i innych osób dbających o środowisko naturalne.

W 100% zasilany energią słoneczną - bez baterii, bez odpadów


Miliony kalkulatorów są wyrzucane każdego roku; wiele z nich jest wyposażonych w baterie, których nie można wymienić. Kalkulator X MARK II jest zasilany wyłącznie energią słoneczną - korzysta z naturalnej, odnawialnej energii. Nie korzysta z baterii, toteż nie wytwarza szkodliwych odpadów.

Wygodne funkcje biznesowe


Klawisze koszt-sprzedaż-marża umożliwiają automatyczne obliczanie marży bez potrzeby stosowania skomplikowanych formularzy. To doskonałe rozwiązanie, które ułatwia skomplikowane obliczenia i oszczędza czas. Inne przydatne cechy to między innymi pamięć sumy całkowitej oraz klawisze shift, wartości procentowej, zmiany znaku i pierwiastka kwadratowego. Funkcja jednoczesnej obsługi wielu przycisków umożliwia szybkie wprowadzanie wartości bez blokowania klawiszy.

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon X MARK II, jego cechach i możliwościach.

12 - digits

12 - cyfr

Manufactured_from_Canon_Recycled_MateriaL

Niektóre elementy pochodzą z recyklingu materiałów do produktów firmy Canon

X MARK II Oceny i recenzje