Canon LS-80TEG

LS-80TEG

Ten miniaturowy kalkulator biurkowy wyposażony w 8-cyfrowy wyświetlacz jest wytwarzany z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon, dzięki czemu wpisuje się w trend promowania odpowiedzialności za środowisko naturalne. Jest wyposażony w duży wyświetlacz LCD i przydatne funkcje obliczeń księgowych i podatkowych.

Korzyści

 • Górną i dolną część obudowy, jak również pokrywę komory baterii, wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu kopiarek firmy Canon.
 • Dwa źródła zasilania: bateria słoneczna i tradycyjna
 • Funkcje obliczania podatków i przeliczania walut
 • Duży wyświetlacz LCD
 • Eleganckie wzornictwo, stylowa kolorystyka
 • Funkcja automatycznego wyłączania zasilania zmniejszająca zużycie energii

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon LS-80TEG

Świadomość ekologiczna to dla nas priorytet


Model LS-80TEG z 8-cyfrowym wyświetlaczem jest miniaturowym kalkulatorem biurkowym charakteryzującym się znakomitą wydajnością i konstrukcją opracowaną w sposób ekologicznie świadomy. W celu zmaksymalizowania stopnia wykorzystania zasobów i ograniczenia do minimum ilości odpadów górną i dolną część obudowy praz pokrywę komory baterii wykonano w 100% z materiałów pochodzących z recyklingu kopiarek firmy Canon. To idealne rozwiązanie zarówno dla użytkowników indywidualnych o wysokiej świadomości ekologicznej, jak i firm przestrzegających zasad ekologicznych zakupów (ang. Green Procurement Policy). Produkt spełnia także potrzeby dużych korporacji, w których praca jest oparta na normie IS0 14001 określającej procedury robocze przyczyniające się do ochrony środowiska naturalnego.

Wysoka sprawność energetyczna i większa trwałość


Wykorzystanie dwóch źródeł zasilania zapewnia wysoką sprawność energetyczną urządzenia. W kalkulatorze zastosowano baterię wymienną, dzięki czemu można go używać znacznie dłużej niż wiele produktów konkurencyjnych, które po zużyciu baterii nadają się jedynie do wyrzucenia. Co więcej, wykorzystanie baterii słonecznej maksymalizuje potencjał tego kalkulatora w zakresie oszczędzania energii. Funkcja automatycznego wyłączania zasilania samoczynnie wyłącza kalkulator po upływie trwającego 7 minut okresu bezczynności, zapewniając tym samym jeszcze większą oszczędność energii.

Praktyczne funkcje obliczania podatków i przeliczania walut


Dzięki wygodnym w użyciu funkcjom obliczania podatków i przeliczania walut z/na euro ten miniaturowy kalkulator biurkowy znakomicie sprawdzi się zarówno w zastosowaniach biurowych, jak i domowych. Pozwala błyskawicznie wykonywać obliczenia podatkowe i równie szybko przeliczać waluty. Model LS-80TEG udostępnia wszystkie standardowe funkcje, jakich można wymagać od kalkulatora marki Canon, co gwarantuje wydajną pracę z jego użyciem.

Duży wyświetlacz LCD


Pomimo niewielkich rozmiarów zewnętrznych w tym miniaturowym kalkulatorze biurkowym udało się zmieścić duży wyświetlacz LCD gwarantujący znakomitą czytelność poszczególnych znaków. Wyposażono go również w sporą klawiaturę i duże, wygodne w użyciu klawisze, które umożliwiają szybkie i łatwe wprowadzanie poszczególnych wartości.

Eleganckie wzornictwo, stylowa kolorystyka


Dzięki zminiaturyzowanej obudowie kalkulator LS-80TEG z łatwością zmieści się na każdym biurku. Niewielkie gabaryty oznaczają również możliwość zabierania urządzenia ze sobą wszędzie tam, gdzie będzie potrzebne. Materiały wykończeniowe w eleganckich odcieniach szarości i złota nadają temu modelowi stylowy wygląd.

Specyfikacja produktu

Więcej informacji o produkcie Canon LS-80TEG, jego cechach i możliwościach.

LS-80TEG Recenzje

 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getAggregateRating, 47ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
;
 • bvseo_sdk, net_sdk, 3.2.0.0
 • CLOUD, getReviews, 0ms
 • REVIEWS, PRODUCT
 • bvseo-msg: The resource to the URL or file is currently unavailable.;
;