Canon AS-1200

AS-1200

Ten 12-cyfrowy niewielki kalkulator biurkowy wyróżnia zakrzywiona konstrukcja i obecność wielu przydatnych funkcji. W modelu tym zastosowano również podwójne źródło zasilania, umieszczony pod kątem wyświetlacz, a także stylowe wykończenie w kolorze ciemnoszarym.

Korzyści

  • 12-cyfrowy niewielki kalkulator biurkowy o zakrzywionej konstrukcji
  • Górną i dolną część obudowy wykonano z materiałów pochodzących z recyklingu produktów firmy Canon
  • Obliczenia: marża (MU), storno (RV), suma całkowita (GT)
  • Zaokrąglanie i wybór separatora dziesiętnego
  • Podwójne źródło zasilania (bateria słoneczna i tradycyjna)
  • Duży, umieszczony pod kątem wyświetlacz

Cechy szczegółowe

Przyjrzyj się dokładniej produktowi Canon AS-1200

Duży, umieszczony pod kątem wyświetlacz LCD


Dzięki zakrzywionej konstrukcji tego 12-cyfrowego kalkulatora możliwe było zastosowanie dużego, umieszczonego pod kątem wyświetlacza LCD, umożliwiającego wygodne odczytywanie liczb w różnych warunkach oświetleniowych. Przyjazny dla użytkownika układ przycisków - przejrzysta klawiatura z dużymi, oznaczonymi kolorami przyciskami - zapewnia łatwe i bezbłędne wprowadzanie wartości liczbowych.

Ekologiczna konstrukcja


Oprócz ergonomicznej konstrukcji ten model cechuje zredukowany negatywny wpływ na środowisko, co jest ważną informacją dla wszystkich dzisiejszych organizacji i użytkowników. Niektóre komponenty plastikowe wykonane zostały z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu urządzeń Canon.

Wydajność energetyczna


Ten zasilany zarówno energią słoneczną, jak i tradycyjną baterią kalkulator nigdy nie zawiedzie użytkownika - i to bez względu na warunki oświetleniowe. Specjalna funkcja automatycznie wyłącza kalkulator, gdy nie jest on używany przez ok. 7 minut, oszczędzając tym samym energię.

Przydatne funkcje


Usprawnij obliczenia i zaoszczędź czas, dzięki wygodnym przełącznikom wyboru separatora dziesiętnego i zaokrąglania. Inne dostępne funkcje, to m.in. obliczenia marży (MU), storno (RV) i sumy całkowitej (GT).

Dane techniczne produktu

Więcej informacji o produkcie Canon AS-1200, jego cechach i możliwościach.

AS-1200 Oceny i recenzje