Dziękujemy za wizytę na targach FESPA Digital 2015

Mamy nadzieję, że dzięki naszej zintegrowanej ofercie rozwiązań wielkoformatowych i nowatorskiego oprogramowania, pomogliśmy Państwu znaleźć nowe sposoby wyróżnienia się na tle konkurencji.

Zachęcamy do kliknięcia poniższych łącz i zapoznania się z analizami przypadków, które pokazują, jak firma Canon pomogła innym firmom oraz jak może pomóc Państwu. Prosimy o skontaktowanie się z nami w celu uzyskania dalszych informacji.

Nie udało się Państwu odwiedzić naszego stanowiska?

Przy stanowisku firmy Canon można było poznać najnowsze zastosowania rozwiązań do druku i prawdziwe przykłady sukcesów naszych klientów. Ponadto zaprezentowaliśmy wszystkie najnowsze technologie z naszej rozbudowanej oferty rozwiązań wielkoformatowych i po raz pierwszy pokazaliśmy naszą najnowszą drukarkę z serii Océ Arizona 6100. Osoby zainteresowane dodatkowymi informacjami o naszych produktach i usługach prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania w naszej siedzibie.

Aktualności

Magazyn Think Retail

Zapoznaj się z przewodnikiem „THINK Retail” — czasopismem* poświęconym najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie usług detalicznych. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat roli druku na współczesnym rynku detalicznym.

Przewodnik kupującego — druk wielkoformatowy

Zastanawiasz się, na co zwrócić uwagę przed zakupem drukarki wielkoformatowej?

Prezentacja zastosowań drukarek Arizona

Szukasz dodatkowych inspiracji? Przejdź do dostępnej online prezentacji zastosowań ploterów Arizona. Znajdziesz tam liczne przykłady kreatywnego wykorzystania możliwości produktu.

Prezentacja zastosowań drukarek ColorWave

Szukasz dodatkowych inspiracji? Znajdziesz je w dostępnej online prezentacji zastosowań drukarek ColorWave

Think Digital

Chcesz zdobyć więcej cennych informacji branżowych, zyskać nowe pomysły i zainspirować sie przykładem innych firm na rynku drukarskim? Przeczytaj magazyn „Think Digital” lub zamów jego subskrypcję

Druk wielkoformatowy - przewodnik po mediach

Zastanawiasz się, jakie nośniki pasowałyby idealnie do Twojej drukarki? Skorzystaj z naszego przewodnika po mediach Océ

Informacje o targach FESPA Digital 2015

Targi FESPA Digital 2015 to największe wydarzenie poświęcone branży cyfrowego druku wielkoformatowego. Zapoznaj się z szerokim wyborem najnowszych urządzeń i mediów dla sektora druku cyfrowego, sitodruku, druku przemysłowego i elementów zdobienia odzieży. Tegoroczne targi odbędą się w kompleksie Messe w Kolonii.

Wydarzenie stanowi wyjątkową okazję dla specjalistów w dziedzinie druku, firm i projektantów, którym zależy na nawiązaniu kontaktu z wiodącymi producentami i dostawcami z branży drukarskiej. Zachęcamy do odwiedzenia targów i ciekawych dyskusji na temat trendów rynkowych z ponad 400 wystawcami oraz do zapoznania się z najnowszymi aktualnościami i rozwiązaniami biznesowymi w branży.

Miejsce i czas

Obiekt:Godziny otwarcia:
Kompleks Messe w Kolonii
Messeplatz 1
50679 Kolonia
Niemcy
Poniedziałek, 18 maja10:00-18:00
Wtorek, 19 maja10:00-18:00
Środa, 20 maja10:00-18:00
Czwartek, 21 maja10:00-18:00
Piątek, 22 maja10:00-16:00

Aktualności

Technologie i rozwiązania prezentowane na targach FESPA Digital 2015

Arizona 6170XTS

Seria wielkonakładowych urządzeń Océ Arizona 6100, która została zaprojektowana jako platforma wydajnościowa, zapewnia szybki, niezawodny druk atramentowy o wysokiej jakości z prędkością 155 m²/godz. Doskonała dla dostawców usług w zakresie oznakowań i grafiki wystawowej – umożliwia produkcję materiałów o powierzchni przekraczającej 30 000 m² w skali roku.

Océ Arizona 480GT

Najbardziej wszechstronny na rynku ploter płaski UV z ośmioma niezależnymi kanałami atramentu i możliwością nanoszenia lakieru lub białego atramentu na całej gamie podłoży, takich jak szkło, powierzchnie laminowane i nakładki membran przemysłowych pod przełączniki. Umożliwia to wdrożanie innowacyjnych rozwiązań w zakresie oznakowania punktów (POS), tablic reklamowych i informacyjnych, a także zastosowań specjalistycznych.

Océ ColorWave 700

Nowa drukarka Océ ColorWave 700 jest przeznaczona do szerokich zastosowań graficznych i oferuje błyskawicznie schnące i odporne na działanie wody wydruki o wysokiej jakości na nośnikach niepowlekanych, grubych i niestandardowych.

imagePROGRAF 9400

Wielkoformatowa drukarka wyposażona w innowacyjny, 12-kolorowy system atramentów pigmentowych LUCIA EX firmy Canon z technologią przetwarzania obrazu, który zapewnia najlepsze rezultaty druku produkcyjnego, fotograficznego i graficznego.

Oprogramowanie do zarządzania drukiem ONYX® Thrive™

ONYX Thrive Océ Edition to skalowalny druk z wykorzystaniem Adobe® PDF Print Engine oraz technologii Adobe Normalizer. Harmonizując proces wielkoformatowego druku zapewnia precyzyjne, przewidywalne i wysokiej jakości wydruki w zakresie grafiki reklamowej.

Aktualności

Numery są w trakcie opracowywania; będą dostępne latem.

Kontakt

Aby uzyskać więcej informacji nt. udziału firmy Canon w targach FESPA lub o naszych drukarkach wielkoformatowych, prosimy wypełnić poniższy formularz. Przedstawiciel firmy Canon skontaktuje się z Państwem w możliwie najkrótszym czasie.

Imię : *
Nazwisko : *
E-mail : *
Numer telefonu :  
Firma :  
Adres 1 :  
Adres 2 :  
Miejscowość :  
Województwo :  
Kraj : *
Komunikat : *
Wprowadź tekst z obrazka *
  • Canon
  • ...
  • FESPA Digital 2015