banner_DrupaHeader_2000x750

Odwiedź stoisko Canon na targach DRUPA 2016

Nigdy wcześniej druk nie oferował tak wielu fascynujących możliwości. Dlatego zachęcamy do odkrywania innowacyjnych zastosowań – opracowywanych i i zrealizowanych dzięki najnowszym, kompleksowym rozwiązaniom firmy Canon – na naszym stoisku na targach DRUPA 2016. Wydarzenie odbywa się w dn. od 31 maja do 10 czerwca w centrum Düsseldorf Messe (Niemcy).

Odwiedź stoisko Canon w hali 8a na targach DRUPA 2016 (Messe Düsseldorf, 31 maja-10 czerwca 2016 r.).

Sprawdź możliwości rozwiązań Canon na targach DRUPA:

• Zapoznaj się ze światowej klasy rozwiązaniami do druku produkcyjnego - od bardzo wydajnych kolorowych systemów do druku cyfrowego i oprogramowania do obsługi cyklu pracy i marketingu wieloplatformowego po obróbkę końcową i druk wielkoformatowy.

• Przekonaj się, jak pomagamy firmom takim jak Twoja w usprawnianiu produkcji, zwiększaniu wydajności i maksymalnym wykorzystaniu poczynionych inwestycji.

• Zobacz na żywo, jak wygląda obsługa wielu różnych zastosowań druku cyfrowego, w tym druk materiałów do wielokanałowej, spersonalizowanej kampanii marketingowej, fotoksiążek o wysokiej jakości, książek i czasopism o bardzo niskim nakładzie, opakowań promocyjnych, elementów graficznych do punktu sprzedaży i materiałów dekoracyjnych.

• Zapoznaj się z innowacyjnymi modelami biznesowymi oraz nowymi zastosowaniami i źródłami przychodów.

Przekonaj się, jak Canon pomaga klientom wykorzystać potencjał druku.

Zapoznaj się z naszą kompleksową ofertą produktów, która pozwala na wszechstronną realizację zastosowań. Zaprezentujemy je już wkrótce podczas targów.

Inne atrakcje na naszym stoisku:

Drukarka ProJet 5500X 3D

System atramentowy ImageStream 2400

System atramentowy ColorStream 3900 Z

subscribe section image

Nie przegap najświeższych informacji o branży druku!

Zasubskrybuj magazyn Think Digital w wersji elektronicznej lub drukowanej i bądź na bieżąco z najnowszą wiedzą rynkową.

Zarejestruj się