dotknij emocji

#DOTKNIJ
EMOCJI

Emocje towarzyszą nam przez całe życie, mają różne barwy i wymiary, a każdy z nas odczuwa je na swój własny sposób. Reżyser Życia w swoim najnowszym filmie zachęca, abyśmy wspomnienia zapisywali na papierze fotograficznym, który jest trwalszy niż pamięć telefonów.

Zobacz ten pełen emocji film i przekonaj się, czy emocje mają swój wzór.

Inspiracje Doroty Szelągowskiej

Prawdziwe emocje płyną z prawdziwych zdjęć,
tych, które przekazujemy z rąk do rąk.

Razem z Dorotą Szelągowską chcemy wprowadzić Cię w świat pięknej fotografii oraz pomysłów na stworzenie domowego klimatu wokół wspomnień i pozytywnych emocji.

Creative Park, czyli świetna zabawa dla całej rodziny

Prace manualne rozwijają kreatywność, a ich efekty dają niesamowitą satysfakcję. W tym odcinku Dorota pokaże, jak spędzić miłe popołudnie wykorzystując do zabawy z dziećmi darmowe – i co ważne - legalne szablony Canon Creative Park.

Wspomnienia, które cieszą na co dzień

Pamiątki, zamiast chować w szafie, lepiej wykorzystać do stworzenia dekoracyjnej gablotki. Jak to zrobić? Poznaj ciekawe inspiracje Doroty Szelągowskiej.

Jak stworzyć idealną ramkę? 

Według Doroty – „ogranicza nas jedynie wyobraźnia”. Zobacz jej pomysły i stwórz ze zdjęć coś wyjątkowego.

Dotknij tego co ważne

Dotknięcie fotografii sprawia, że traktujemy ją inaczej. Niesie ze sobą niezliczoną liczbę słów i emocji. Tylko wydrukowane zdjęcie, wybrane przez nas spośród kilkunastu lub kilkudziesięciu ujęć, stanowi prawdziwą pamiątkę, do której będziemy wracać, a która nie zginie wśród innych zdjęć zapisanych w pamięci telefonu. 

Jak je wykorzystać? Jak stworzyć piękny album, który będzie cieszył oko i serce? Poznaj pomysły My Pink Plum i pobierz grafiki, dzięki którym Twój album stanie się rodzinnym dziełem sztuki.

Zapraszamy do obejrzenia relacji z eventu #dotknijemocji. 

Zobacz, jak można przekazać emocje bliskim, nawet jeśli na co dzień są daleko od nas.

Poznaj drukarki PIXMA

Drukuj więcej

Gdzie kupić