P-215 — kluczowy partner w dziedzinie skanowania

W biurze, w podróży lub w domu — elegancki skaner imageFORMULA P-215 firmy Canon umożliwia użytkownikom systemów Windows i Mac wszechstronne skanowanie pakietowe z wykorzystaniem zasilania przez USB. Urządzenie jest łatwe w obsłudze i niezwykle małe, łatwo mieści się w torbie na laptopa i zapewnia wydajność w każdym miejscu.

• Doskonała mobilność. Wyjątkowo mały i elegancko zaprojektowany skaner P-215 może być używany wszędzie. To idealne urządzenie do domu lub biura, w którym miejsce jest szczególnie cenne. Bez problemu mieści się w torbie na laptopa lub w teczce.

• Szybkie i praktyczne urządzenie. Zasilanie przez USB oznacza, że skaner P-215 wystarczy podłączyć do laptopa — nie trzeba nosić nieporęcznego zasilacza. Szybkość skanowania na poziomie 15 str./min. / 30 obrazów/min. i obsługa skanowania w trybie dwustronnym zapewniają urządzeniu wysoką wydajność mimo wyjątkowo niewielkich rozmiarów.

• Wydajne skanowanie pakietowe. Najlepszy w swojej klasie podajnik na 20 arkuszy ułatwia skanowanie zestawów dokumentów — świetny do skanowania umów sprzedaży, ubezpieczeń, rachunków za media itp.

• Skanowanie wizytówek. Urządzenie P-215 skanuje plastikowe dokumenty identyfikacyjne i karty wytłaczane — jest doskonałe dla pracowników, którzy rejestrują dane identyfikacyjne klientów w terenie.

• Podłącz i skanuj. Dzięki zastosowaniu intuicyjnego oprogramowania CaptureOnTouch Lite nie ma potrzeby instalowania aplikacji lub sterowników — wystarczy podłączyć i już można skanować.

• Dla systemów Windows i Mac. Wszechstronne oprogramowanie dla systemów Windows i Mac zapewnia między innymi obsługę przetwarzania OCR i wielu formatów plików, obejmuje narzędzia do konwersji i wygodne w użyciu aplikacje do obsługi wizytówek. Ułatwia organizację pracy w biurze, w domu lub w podróży.

• Skanowanie do chmury. Oprogramowanie Capture OnTouch umożliwia przesyłanie dokumentów bezpośrednio do serwisów GoogleDocs, Evernote i SharePoint.

• Energooszczędny. Dzięki zasilaniu USB i niewielkiemu zużyciu energii na poziomie 5W urządzenie P-215 stanowi rozwiązanie przyjazne dla środowiska. Skaner z łatwością spełnia wymagania standardu wydajności energetycznej ENERGY STAR i pozwala zredukować koszty zasilania.

• Zestaw SDK (Software Development Kit). Programiści mogą używać wtyczek do programu CaptureOnTouch zawierających zestawy SDK do tworzenia niestandardowych aplikacji, które można uruchamiać bezpośrednio w skanerze P-215 lub wykorzystywać do jego obsługi.


Picture_p215 video thumb

Zobacz urządzenie w akcji                

 

 

spacer
					image