P-150 – zorientowanie na mobilność. Niewielkie wymiary.

Najnowocześniejsze funkcje skanowania w urządzeniu, które zajmuje minimalną ilość miejsca na biurku. Dzięki niewielkim rozmiarom i wadze skaner imageFORMULA P-150 swobodnie mieści się w walizce lub torbie na laptopa – idealne rozwiązanie dla osób na stanowiskach kierowniczych w podróży.

Idealne rozwiązanie niezależnie od miejsca.
Wyjątkowo mały, elegancki i smukły skaner P-150 może być używany w niemal każdym miejscu. To idealne urządzenie dla dysponujących ograniczoną ilością miejsca małych i domowych biur. Mieści się swobodnie w torbie na laptopa lub walizce osoby na stanowisku kierowniczym, która często podróżuje.

Łatwe podłączenie i skanowanie.
Intuicyjne oprogramowanie CaptureOnTouch Lite nie wymaga instalacji aplikacji ani sterowników: po prostu podłącz i skanuj.

Lider wydajności.
Wysoka szybkość skanowania dwustronnego na poziomie do 15 str./min. i najlepszy w tej klasie automatyczny podajnik dokumentów na 20 arkuszy umożliwiają szybkie skanowanie pakietowe. Skaner P-150 pomaga zrobić więcej.

Bezproblemowe zasilanie USB.
Dzięki korzystaniu wyłącznie z zasilania USB skaner P-150 jest lżejszy i można go swobodniej przenosić. Dokumenty mogą zostać szybko zeskanowane w niemal każdym miejscu poza siedzibą firmy – doskonałe rozwiązanie dla przedstawicieli handlowych w trasie.

Łatwe skanowanie.
Oprogramowanie CaptureOnTouch umożliwia prostą, jednoprzyciskową obsługę typowych zadań dotyczących skanowania. Istnieje możliwość instalacji aplikacji Evernote obsługiwanej w chmurze, co pozwala na szybkie i łatwe przesyłanie informacji do sieci, gdzie są one dostępne z dowolnej lokalizacji.

Ekologiczne zasługi
Dzięki zasilaniu USB i niewielkiemu zużyciu energii na poziomie 5 W, zgodne z normą ENERGY STAR, urządzenie P-150 to rozwiązanie przyjazne dla środowiska.

Wieloplatformowa zgodność.
Skaner P-150 jest kompatybilny z systemem Mac za sprawą dołączonego sterownika TWAIN oraz oprogramowania CaptureOnTouch dla systemu Mac.


Picture_p150_video thumb

Zobacz urządzenie w akcji   

       


                                                                         

spacer
					image