DR-M160 – Niezrównane osiągi niewielkiego urządzenia.

Standardy wydajności i niezawodności skanerów nabiurkowych osiągnęły nowy poziom dzięki DR-M160. Pomimo swoich kompaktowych rozmiarów, skaner DR-M160 może wykonać nawet 7000 skanów dziennie.

Wysoka prędkość.
Skaner DR-M160 gwarantuje niewiarygodną produktywność i wysoką jakość skanowania przy prędkości 60 str./min. / 120 obr./min. w trybie czarno-białym i kolorowym. Ten rezultat można uzyskać nawet przy rozdzielczości 300 dpi.

Niewielkie rozmiary.
Skaner DR-M160 szczyci się zaskakująco małym rozmiarem, dzięki czemu nie zajmuje dużej ilości cennego miejsca na biurku.

Trwały i niezawodny.
Ten wytrzymały skaner radzi sobie z obciążeniami do 7000 skanów dziennie. Podajnik dokumentów mieści 60 arkuszy i można w nim umieszczać zestawy dokumentów różnych rozmiarów do skanowania. W przypadku podwójnego pobrania papieru, unikatowy mechanizm rozdzielający automatycznie podaje dokument ponownie, co umożliwia zachowanie wysokiej wydajności.

Łatwa obsługa.
Świetne oprogramowanie CaptureOnTouch firmy Canon sprawia, że proces skanowania nie wymaga wysiłku.

Szybkie rozwiązywanie problemów.
Aby utrzymać najwyższą wydajność, użytkownicy mogą uzyskać dostęp do dziennika błędów i łatwo przekazać informacje obsłudze centrum pomocy, co umożliwia szybkie rozwiązanie problemu. Urządzenie jest na tyle małe, że łatwo zmieścić je na biurku.


Picture_m160_video thumb

Zobacz urządzenie w akcji          

spacer
					image