DR-M140 - Wydajny i niezawodny skaner o kompaktowych wymiarach.

Jeśli ilość przestrzeni jest ograniczona, a potrzebna jest wysoka wydajność, odpowiedzią jest ten skaner. Skaner DR-M140 wykorzystuje trwały i niezawodny mechanizm podający, który pozwala skanować dokumenty w kolorze z prędkością 40 str./min., a jednocześnie jest dość mały, aby zmieścić się w szufladzie biurka.

Wysoka prędkość.
Idealny do aktywnych biur, skaner DR-M140 gwarantuje wydajność i wysoką jakość skanowania w kolorze z prędkością 40 str./min. / 80 obr./min. Ten świetny rezultat można uzyskać nawet przy rozdzielczości 300 dpi, która wymaga większej dokładności do rozpoznawania danych oraz klasyfikowania plików.

Trwały i niezawodny.
Stworzony w oparciu o uznaną jakość poprzednika, skaner DR-M140 niezawodnie i z łatwością radzi sobie z dużą ilością zadań. Jego sugerowany cykl roboczy to nawet 6000 skanów dziennie.

Wszechstronne skanowanie dokumentów różnych typów.
Gwarantujący niezawodność skanowania dokumentów różnych typów skaner DR-M140 został wyposażony w solidny mechanizm rozdzielający z możliwością wyboru opcji przebiegu papieru; przebieg papieru UTurn umożliwiający płynne skanowanie zestawów dokumentów różnych typów oraz prosty przebieg do skanowania grubych i wytłaczanych nośników, kart identyfikacyjnych i długich dokumentów do 3 m.

Kompaktowy.
W kwestii oszczędności miejsca, skaner DR-M140 zaskakuje swoją unikatową, kompaktową konstrukcją. Jego wysokość nie przekracza 10 cm, dzięki czemu jest wystarczająco mały, aby umieścić go w szufladzie lub w rogu biurka.

Łatwe w użyciu oprogramowanie
Oprogramowanie CaptureOnTouch firmy Canon zapewnia użytkownikom uproszczoną obsługę skanowania, a CapturePerfect jest idealne do bardziej intensywnego skanowania zestawów dokumentów. Użyteczne funkcje obejmują skanowanie bezpośrednio do aplikacji SharePoint i zapisywanie w formacie PDF-A dla potrzeb trwałej archiwizacji. W zestawie znajduje się także oprogramowanie Nuance eCopy PDF Pro Office.


Picture_m140_video thumb

Zobacz urządzenie w akcji          

spacer
					image