DR-C125 - niezwykle smukły i łatwy w obsłudze

Przedstawiamy kompaktowy skaner, który naprawdę pozwala oszczędzić miejsce. Unikatowy, pionowy przebieg papieru w kształcie litery J sprawia, że miejsce dla DR-C125 znajdzie się nawet w najbardziej ograniczonej przestrzeni, takiej jak np.: na półce lub pod ścianą. Natomiast dzięki świetnemu oprogramowaniu przenoszenie papierowych dokumentów na nośniki cyfrowe jest niezwykle łatwe.

Nowatorska konstrukcja pozwala oszczędzić miejsce.
Opracowany przez firmę Canon, unikatowy przebieg papieru w kształcie litery J drastycznie zmniejsza ilość miejsca potrzebą do podawania i wyprowadzania dokumentów. Z uwagi na to, że wszystkie kable wychodzą z jednej strony, DR-C125 można łatwo umieścić na półce lub pod ścianą.

Wydajność i doskonałe parametry.
Najlepsze w swojej klasie prędkości skanowania dokumentów kolorowych i czarno- białych: 25 str./min. lub 50 obr./min.

Łatwa obsługa.
Dokumenty są ustawiane przednią stroną do góry, co zwiększa wygodę obsługi. Dodatkowo dzięki rozwiązaniu CaptureOnTouch firmy Canon skanowanie nie może być już bardziej intuicyjne.

Wysoka niezawodność.
3-wymiarowy system ultradźwiękowego wykrywania podwójnie pobranych kartek pozwala szybko ocenić i poprawić skutki błędnego podania papieru.

Wartość dodana.
Dołączony pakiet oprogramowania obejmuje eCopy PDF Pro (Windows), PaperPort (Windows), PageManager (Mac), BizCard (Windows / Mac) i Evernote (Windows/Mac).

Wieloplatformowa zgodność.
Skaner DR-C125 jest kompatybilny z systemem Mac za sprawą dołączonego sterownika TWAIN dla systemu Mac oraz oprogramowania CaptureOnTouch dla systemu Mac.


Picture_c125 video thumb

Zobacz urządzenie w akcji                

 

spacer
					image