Niewielkie skanery o ogromnej wydajności

Jeśli zależy Ci na wydajności i oszczędności miejsca, ucieszy Cię wiadomość, że skanery imageFORMULA firmy Canon nie tylko dobrze wyglądają, ale są też wyjątkowo kompaktowe. Dzięki świetnemu oprogramowaniu, łatwe w obsłudze i wydajne skanery stale zapewniają wysoką jakość drukowanych obrazów. Urządzenia te pomagają wykonać każde zadanie na czas.

Jesteś zawsze w podróży? Skaner P-215 jest doskonały dla pracowników mobilnych, małych biur i domowych biur — najszybsze skanowanie dokumentów z użyciem zasilacza USB.

Ciężkie zadania? Wszechstronne i niewielkie urządzenie DR-M160 to solidny skaner, który umożliwia dotrzymywanie terminów.

Problemy z wydajnością? Niezawodne urządzenie DR-M140 umożliwia skanowanie z prędkością 40 str./min. w rozdzielczości 300 dpi, ale jest na tyle małe, że mieści się w szufladzie.

Brakuje miejsca? Eleganckie urządzenie DR-C125 wykorzystuje unikatowy pionowy przebieg papieru w kształcie litery J, pozwalając zaoszczędzić cenne miejsce na biurku.

Znajdź kompaktowe skanery dostosowane do Twoich potrzeb.

Znajdowanie potrzebnych informacji jest łatwe — wystarczy kliknąć odpowiednie łącza po lewej stronie.
• Zobacz eleganckie skanery w akcji w kategorii materiały wideo o produktach.
• Poznaj usprawnienia, które można wprowadzić w najważniejszych środowiskach biznesowych — Rozwiązania z podziałem na branże.
• Skorzystaj z Wybierania produktów, aby znaleźć skaner, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

spacer
					image
  • Canon
  • ...
  • Skanery nabiurkowe