baner

Canon CCTV Days

Zapraszamy na Canon CCTV Days. Na spotkaniach w Warszawie i Krakowie, przedstawimy zagadnienia związane z kamerami do monitoringu marki Canon oraz ich użyciem w projekcie.

Canon jest nowym graczem na polskim rynku CCTV, ale naszą ambicją jest w niedługim czasie stać się jednym z wiodących uczestników tego rynku. W tym celu wykorzystujemy nasze ponad 70-letnie doświadczenie w tworzeniu profesjonalnych urządzeń do rejestracji obrazu i stale rozwijamy ofertę produktową.

Oferujemy naszym Partnerom Biznesowym szereg unikalnych korzyści wynikających z zastosowania kamer Canon w projektach CCTV. Są to zarówno wyróżniki technologiczne, jak i te wynikające ze strategii naszej firmy na polskim rynku.

Ponadto na spotkaniu przedstawimy proces integracji i współpracę z różnymi dostawcami VMS oraz warunki gwarancyjne.

Dlaczego warto przyjść na Canon CCTV Days?

- poznaj ofertę lidera rynku w optyce i rejestracji obrazu – 70 lat doświadczeń
- zobacz jakie unikalne korzyści wynikają z zastosowania kamer Canon w projektach CCTV
- poznaj atuty integracji kamer Canon z rozwiązaniami firm ALNET Systems, APA Innovative oraz NEDAP
- przekonaj się dlaczego warto rozpocząć z nami współpracę
- możliwość wygrania atrakcyjnych nagród rzeczowych

Dla kogo?

Na Canon CCTV Days zapraszamy integratorów, instalatorów, biura projektowe, architektów, partnerów technologicznych oraz ekspertów branżowych.

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rejestracja on-line.

Agenda

Rozpoczęcie spotkania – godz. 9.00

W programie:

• Prezentacja Canon: Unikalne korzyści dla Integratorów i Instalatorów z zastosowania kamer CCTV Canon

- Canon na rynku CCTV

- Kluczowe korzyści dla Partnerów:

  • - Jakość obrazu w różnych warunkach oświetleniowych
  • - Minimalizacja kosztów projektu
  • - Wsparcie projektowe

- Oferta produktowa

- Wsparcie serwisowe

- Integracja z VMS

- Dlaczego warto do nas dołączyć?

• Prezentacja najważniejszych zastosowań VMS z wykorzystaniem kamer Canon:

- ALNET Systems

- APA Innovative

- NEDAP

Planowane zakończenie spotkania – godz. 16.30

Terminy i miejsca

20.10.2015 – Warszawa,
Hotel Double Tree by Hilton

Rejestracja

Wstęp na warsztaty jest bezpłatny. Wymagana wcześniejsza rejestracja on-line.

Liczba miejsc ograniczona. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Zarejestruj się.

Organizator i Partnerzy spotkania

Canon

Canon jest światowym liderem w dziedzinie konsumenckich i biznesowych rozwiązań do obrazowania. Nasze portfolio obejmuje: lustrzanki, aparaty kompaktowe, obiektywy, przenośne aparaty RTG. Jesteśmy także wiodącym dostawcą rozwiązań do druku wielkoformatowego, produkcyjnego i urządzeń biurowych - drukarek, ploterów, kopiarek, skanerów i oprogramowania.
Wykorzystując 70-letnie doświadczenie w rejestracji obrazu, stworzyliśmy w firmie Canon gamę zaawansowanych kamer sieciowych i stale rozwijamy ofertę produktową.
Kamery sieciowe Canon chronią ważne obiekty na całym świecie, m.in. Koloseum w Rzymie czy Bibliotekę Brytyjską w Londynie.

Więcej informacji na temat kamer do monitoringu Canon.

ALNET Systems

Alnet Systems jest czołowym polskim producentem systemów VMS typu "Open Platform".
Ponad 150 000 instalacji zainstalowanych przez ostatnie 15 lat na całym świecie potwierdza wysoką jakość produktu i towarzyszące temu zadowolenie klienta. Szeroki wachlarz dostępnych aplikacji ułatwia budowanie systemów do obsługi dowolnej ilości kamer zainstalowanych na nieograniczonym obszarze.
Ciągły rozwój oprogramowania daje użytkownikom gwarancję stałego dostępu do najnowszych rozwiązań i funkcjonalności systemu.

APA Innovative

APASMART to pierwsza w Polsce usługa typu consierge, kierowana do osób, firm i organizacji zainteresowanych tworzeniem inteligentnych przestrzeni.
Marka skupia się na integracji najnowszych technologii związanych z automatyką budynków i Internetem rzeczy. Testuje je w codziennych warunkach pod kątem szeroko rozumianego bezpieczeństwa, komfortu i przydatności do budowania smart przestrzeni. Pozwala zrozumieć i doświadczyć, jak z nich korzystać we własnym domu, biurze lub przedsiębiorstwie.

NEDAP

Nedap to uznany lider w dziedzinie systemów bezpieczeństwa klasy high-end. Holenderska spółka założona w 1929 roku to organizacja wysoce innowacyjna i przedsiębiorcza.
Systemy firmy Nedap wykorzystywane są na różnych rynkach oferując użytkownikowi końcowemu kompleksowe rozwiązanie w kwestii bezpiecznej i niezawodnej identyfikacji. Możliwość integracji tych technologii zapewnia wysoki stopień elastyczności i wygody dla użytkownika.
System zarządzania bezpieczeństwem AEOS Security Management firmy Nedap jest pierwszym systemem wprowadzającym rozwiązania zarządzania bezpieczeństwem opartym na protokole IP i uruchamianym internetowo.