canon cameras mirrorless

Aparat bezlusterkowy czy lustrzanka cyfrowa? 

Poznaj najlepsze cechy obu typów aparatów

Wszystkie informacje, których potrzebujesz do wybrania najlepszego aparatu dla siebie

Wybierz idealny aparat

Jeśli rozważasz zalety aparatów z wymienną optyką lub szukasz nowych sposobów wyrażania swojej kreatywności, wybierz kompaktowy aparat bezlusterkowy EOS M lub lustrzankę cyfrową EOS. Oba modele wyposażono w najlepszą technologię obrazowania, przez co zapewniają wysoką wydajność, doskonałe rezultaty i wspaniałe możliwości tworzenia. Przeznaczone do nich akcesoria i obiektywy EOS oferują niezrównaną elastyczność. Oto nasz poradnik, który ułatwi Ci wybór idealnego aparatu.

eos m5 ambient comparison

Idealne na początek

EOS M10 i 1300D to nasze aparaty klasy podstawowej. Dzięki nim wykonasz pierwsze kroki z serią EOS i odkryjesz swój twórczy potencjał. Są to idealne modele wprowadzające użytkownika do używania aparatów z wymienną optyką. Za sprawą dużej matrycy o rozdzielczości 18 megapikseli oba aparaty zapewniają świetną jakość zdjęć i filmów. Funkcja Wi-Fi ułatwia udostępnianie zdjęć.

M100 & 2000D

EOS M10

Ten mały, lekki i uniwersalny aparat możesz nosić ze sobą dosłownie wszędzie. Dostosuj go do swojego stylu za sprawą różnych kolorów obudowy i futerałów. EOS M10 to idealny krok naprzód względem aparatów kompaktowych czy smartfonów. Zapewnia prostotę obsługi i doskonałą jakość zdjęć i filmów oraz daje kreatywną elastyczność dzięki możliwości zmiany obiektywu. Pozwala również na łatwe robienie autoportretów za pomocą dużego odchylanego ekranu dotykowego.

Więcej informacji

EOS_M100
Użyto EOS M100
  • f/4.5
  • 1/40
  • 0

EOS 1300D

Lustrzanka cyfrowa EOS 1300D daje wiele twórczych opcji, ale pozostaje prosta w obsłudze. Jest to idealny model dla początkujących fotografów. Dzięki niemu dowiesz się więcej o fotografii i łatwo odkryjesz swój potencjał artystyczny, zachowując tyle kontroli nad ustawieniami, ile będziesz potrzebować.

Więcej informacji

EOS 2000D

Idealne dla użytkowników średniozaawansowanych

Jeśli chcesz rozwinąć swoje umiejętności fotograficzne lub po prostu znaleźć wszechstronny aparat o wyższych parametrach, wybierz mały i podręczny model EOS M3 lub naszpikowany technologiami aparat EOS 760D. Oba aparaty mają matrycę o rozdzielczości 24,2 megapiksela, odchylany ekran dotykowy i łączność Wi-Fi w celu łatwego udostępniania. Dzięki łatwym w obsłudze trybom automatycznym za każdym razem uzyskasz doskonałe rezultaty. Możesz też łatwo odkrywać możliwości twórcze, jakie dają pełne ustawienia ręczne.

M50 & 200D

EOS M3

EOS M3 to mały i kompaktowy aparat, który obsługuje się podobnie jak lustrzankę cyfrową. Stanowi połączenie wysokiej wydajności, doskonałej jakości i poręczności. Jest na tyle szybki, że pozwala łatwo uwiecznić spontaniczne chwile, a do tego jest wyposażony w liczne kreatywne funkcje. Możesz też zamontować opcjonalny wizjer elektroniczny, dzięki któremu zyskasz więcej opcji kadrowania.

Więcej informacji

EOS_M50
Użyto EOS M3
  • f/11.0
  • 1/80

EOS 760D

Model EOS 760D z wszechstronnymi elementami sterującymi i ergonomią lustrzanki cyfrowej pozwoli przejść na zupełnie nowy poziom kreatywności fotograficznej. Ten bardzo wydajny aparat ma zaawansowany system 19 punktów AF, który ułatwia śledzenie szybko poruszających się obiektów. Dzięki temu możesz liczyć na doskonałe efekty w przypadku każdego rodzaju fotografii, od sportu po portrety i krajobrazy. Dodatkowym atutem tego aparatu jest odchylany ekran dotykowy, który jest idealny do nagrywania filmów z różnych perspektyw.

Więcej informacji

EOS_200D
Użyto EOS 200D
  • f/4.0
  • 1/2500

Idealne dla użytkowników zaawansowanych

Nasze zaawansowane aparaty EOS z matrycą 24,2 megapiksela pozwalają odkrywać nowe tematy i techniki fotografowania, a także rozwijać kreatywność na nowe i ekscytujące sposoby. Modele EOS M5 i EOS 80D są wyposażone w najnowsze funkcje gwarantujące wyższą szybkość i większą kontrolę, w tym szybki system AF i tryb serii zdjęć z szybkością 7 kl./s. Gwarantują one najwyższą jakość zdjęć i filmów oraz zupełnie nowe możliwości, które pozwolą rozwinąć umiejętności fotografowania i filmowania.

eos m5 eos 80d

EOS M5

Model EOS M5, łączący najlepsze cechy aparatów kompaktowych i lustrzanek cyfrowych Canon, zapewnia idealną równowagę między dużą wydajnością a niewielkimi rozmiarami idealnymi do fotografii ulicznej. Ponadto dzięki centralnie umieszczonemu wizjerowi elektronicznemu o wysokiej rozdzielczości obsługa tego modelu jest typowa dla aparatów EOS. Aparat EOS M5 to doskonały wybór dla dotychczasowych użytkowników aparatów EOS jako drugi aparat zgodny z posiadanymi przez nich obiektywami lub też jako mniejsza alternatywa dla tradycyjnej lustrzanki cyfrowej.

Więcej informacji

eos m5 sample gail tibbon
Użyto EOS M5
  • f/11.0
  • 1/80

EOS 80D

Ten zaawansowany, uniwersalny i szybki aparat EOS 80D pozwala odkrywać nieograniczone możliwości kreatywne. Doskonale nadaje się on do fotografowania sportu, portretów, krajobrazów i ulic, do zdjęć z podróży, fotografii kreatywnej oraz ujęć przy słabym świetle. Dzięki innowacyjnym technologiom ten aparat zapewnia pełną kontrolę i elastyczność w celu osiągania zachwycających rezultatów w dowolnej sytuacji.

Więcej informacji

eos 80d sample

Nadal potrzebujesz pomocy?

Kontynuuj czytanie, aby znaleźć idealny aparat dla siebie.