Scanners Cashback
alt text goes here

OFERTA SPECJALNA CPS

Jeśli kupisz aparat EOS R przed 10 stycznia, otrzymasz zwrot pieniędzy za adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji w wysokości 860 zł.

* Obowiązuje regulamin.

Z okazji ponownego uruchomienia programu CPS oraz premiery aparatu EOS R członkowie tego programu, którzy kupili aparat EOS R, mogą ubiegać się o zwrot pieniędzy za adapter mocowania z pierścieniem regulacji w wysokości 860 zł (sugerowana cena detaliczna 1019.99 zł).

Adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji zapewnia dodatkowe funkcje w stosunku do standardowego adaptera mocowania EF-EOS R, a tym samym daje większą kontrolę i umożliwia dostosowanie obiektywów EF do potrzeb za pomocą pierścienia regulacji.

Jak to działa?

Wystarczy kupić przed 10 stycznia 2019 r. zestaw EOS R i adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji u dowolnego sprzedawcy uczestniczącego w promocji, a następnie skorzystać ze zwrotu pieniędzy w wysokości 860 zł. Promocja dotyczy produktów zakupionych od 5 września 2018 r. do 10 stycznia 2019 r., jednak ze zwrotu pieniędzy mogą skorzystać wyłącznie członkowie programu CPS z ważnym numerem członkowskim i tylko w okresie obowiązywania promocji.

Nie jesteś członkiem programu CPS? Kliknij tutaj, aby dołączyć

Produkty w promocji

Jeśli kupisz zestaw EOS R, otrzymasz zwrot pieniędzy za adapter mocowania EF-EOS R z pierścieniem regulacji.

Zestawy EOS R

Adapter mocowania z pierścieniem regulacji

Gdzie kupić

Po zakupie wybranych produktów firmy Canon w sklepach uczestniczących w promocji możesz otrzymać zwrot pieniędzy.

Sprzedawcy uczestniczący w programie

EOS_R_Control_Ring_Mount_Adapter.jpg

Canon Professional Services

Użytkownicy uzyskują dostęp do wsparcia priorytetowego CPS, zarówno lokalnie, jak i na dużych imprezach, oraz do priorytetowej usługi naprawy. W przypadku niektórych poziomów członkostwa mogą bezpłatnie wypożyczyć produkty zastępcze oraz skorzystać z bezpłatnych wysyłek zwrotnych. Mają także dostęp do regularnych, ekskluzywnych ofert.

Dowiedz się więcej i złóż wniosek

A CPS member looking pleased with his Canon photography equipment

Dalsze informacje