L-series EOS R & EF Lenses

Obiektywy RF firmy Canon

Plany na przyszłość

Stworzone od podstaw

System EOS R i mocowanie RF są znaczącymi udoskonaleniami w ofercie obejmującej system EOS. Przy projektowaniu systemu EOS R inżynierowie firmy Canon wykorzystali najnowsze osiągnięcia techniczne i opinie użytkowników. Uwzględnili też łatwość obsługi i możliwość rozszerzenia serii obiektywów w przyszłości.

Jakość w centrum uwagi

Mocowanie obiektywu RF umożliwia stosowanie zupełnie nowej konstrukcji optycznej – duże elementy obiektywu można umieszczać jeszcze bliżej matrycy, dzięki czemu światło dociera do niej bez zakłóceń. Powoduje to zmniejszenie aberracji optycznych, a tym samym poprawę jakości obrazu.

Canon The RF mount

Zaprojektowane z myślą o uniwersalności

Przesunięta tylna płaszczyzna ostrości i szerokie mocowanie o średnicy 54 mm sprawiają, że inżynierowie firmy Canon mają większą swobodę w tworzeniu optyki nowej generacji. Mamy tu idealną równowagę między mniejszymi rozmiarami systemu, wysoką jakością obrazu i zaawansowanymi parametrami pracy.

Canon eos r back folts

Nowość w roku 2020Firma Canon z dumą ogłasza wprowadzenie na rynek nowego obiektywu i nowych konwerterów do systemu EOS R, w tym zachwycającego modelu RF 100-500mm F4.5-7.1L IS USM z serii L oraz konwerterów EXTENDER RF 1.4x i EXTENDER RF 2x, które zapewniają niesamowity zasięg i wszechstronność. Ponadto firma Canon potwierdza, że w roku 2020 planuje wprowadzić na rynek 5 dodatkowych obiektywów RF.

Zgłoś swoje zainteresowanie systemem EOS R

Dołącz do osób, które jako pierwsze będą otrzymywać najnowsze informacje dotyczące systemu EOS R, oferty firmy Canon, wskazówki i poradniki, aktualności oraz zaproszenia na wydarzenia lokalne.

Zarejestruj się

Inne interesujące opcje...