Rozwiązania inżynieryjne - artykuły i case study

Profesjonalizm i pasja

serwis Canon

Rozmowa z Andrzejem Szopą, dyrektorem działu serwisu w Canon Polska

Druk z prędkością światła

ColorWave 900

W czasach niezwykle nasilonej konkurencji na rynku usług poligraficznych, znalezienie istotnych przewag, zwłaszcza technologicznych, jest kluczem do rentowności. Canon wyznacza nowy standard w tym zakresie, wzbogacając swoje portfolio o model Océ ColorWave 900®

Projekt: niezawodność

Océ ColorWave 650

Lafrentz  Polska sp. z o.o. – prężnie działające poznańskie biuro projektowe, które w tym roku obchodzi 20-lecie istnienia, zakupiło niedawno kolorowy ploter Océ ColorWave 650.

Most do sukcesu – od wizji do realizacji

ColorWave 500

MP Mosty Sp. z o.o. to jedno z największych biur projektowo-wykonawczych w Polsce. Spółka podjęła decyzję o inwestycji w zaawansowane rozwiązanie druku. Wybór padł na urządzenie Océ ColorWave 500 – wielofunkcyjny ploter kolorowy dostosowany do wymagań grup roboczych i aplikacji CAD/GIS.

Innowacyjność przede wszystkim

Kilka tysięcy rysunków, 2,5 km długości rolek – tyle zeskanowała i zadrukowała w nieco ponad kwartał Wyświetlarnia Rysunków Technicznych Format z Gdańska na nowym ploterze z oferty firmy Canon - Océ PlotWave 340.

Polubiliśmy ten ploter

Ploter Oce TDS 750

Kompleks biurowo-usługowy Tryton w Gdańsku, Centrum Handlowe „Supersam” w Katowicach, lądowisko dla helikopterów w szpitalu MSWiA w Warszawie, mosty w Polsce, Norwegii, Danii - to tylko niektóre prace realizowane aktualnie przez firmę BBV Systems sp. z o.o. z Gdańska.

Przewaga dzięki technologii

Colorwave300

CK+ Centrum Ksero i Studio Reklamy z Wałcza świadczy usługi druku cyfrowego, kserografii oraz przygotowania materiałów reklamowych. Klientami firmy są przede wszystkim detaliści oraz osoby prowadzące własną działalność w branży architektonicznej i projektowej.

Polecamy

Panorama wielkoformatowa

Video

Océ ColorWave 500

Océ ColorWave 700