Canon dla handlu detalicznego

Retail-hero

– Musieliśmy dobrze przeanalizować oczekiwania klienta i to, czy sprzedawany produkt był dla niego odpowiednim rozwiązaniem. Potrzebowaliśmy doradctwa w zakresie ustalenia czynników motywujących naszych klientów.

Roland Laschet, dyrektor zarządzający, Staples Benelux

Rozwiązania i usługi dla handlu detalicznego opracowane przez specjalistów

Rozwiązania biznesowe dla handlu detalicznego opracowane przez firmę Canon umożliwiają obniżenie stopnia złożoności informacji, usprawnienie ochrony danych, zwiększenie efektywności pracy i uzyskanie przewagi nad konkurencją. Możemy pomóc w utrzymaniu przewagi nad konkurencją z zachowaniem kontroli kosztów – od zarządzania dostawcami i zamówieniami poprzez realizację zamówień po usprawnienie obsługi klientów.

Nasze rozwiązania i usługi

Rozwiązania dla handlu detalicznego opracowane przez firmę Canon pomagają dostarczać właściwe informacje we właściwe miejsce i do właściwej osoby we właściwym czasie. Dzięki łączeniu i optymalizacji istotnych procesów i komunikacji – na przykład w obrębie łańcucha dostaw i z klientami – możemy pomóc zwiększyć skuteczność wprowadzania produktów na rynek, podnieść poziom kontroli i bezpieczeństwa, przyciągnąć klientów, zredukować koszty i skierować zasoby administracyjne do innych, bardziej rentownych zadań.