Canon dla edukacji

Edu-HERO

– Aby osiągnąć nasz cel i stać się szkołą XXI wieku, potrzebowaliśmy partnera technologicznego, który rozumiałby naszą wizję i nasze dążenia. Dzięki współpracy z firmą Canon rozwijamy się i zapewniamy uczniom nowoczesne wyposażenie.

Chris Foreman, wicedyrektor
ds. systemów kształcenia, Homewood School

Systemy wsparcia nauki opracowane przez specjalistów w dziedzinie kształcenia

W edukacji nie ma dróg na skróty. Dzisiejsze szkoły, uczelnie i uniwersytety muszą zapewniać sprawne i spersonalizowane kształcenie w ramach ograniczonych budżetów i ścisłych uregulowań. Firma Canon ma duże doświadczenie we wspieraniu instytucji edukacyjnych, nauczycieli, uczniów i studentów usługami i technologiami umożliwiającymi dopasowanie edukacji do dynamicznego i mobilnego świata podłączonego do Internetu.

Pomagamy szkołom w usprawnianiu procesów zapisów i przyjęć, upraszczając gromadzenie danych i ograniczając błędy. Ponadto nasze usługi mobilne, np. drukowanie z urządzeń przenośnych, pomagają zapewnić kluczowe usługi dla uczniów, studentów i nauczycieli poza murami szkół i uczelni.

Nasze rozwiązania i usługi

Współpracujemy z instytucjami edukacyjnymi w całej Europie, a także z wieloma dostawcami usług dla sektora edukacji.

To doświadczenie pokazuje nam, że najważniejsze potrzeby szkół, uczelni i uniwersytetów w zakresie komunikacji, zarządzania procesami drukowania i gromadzenia informacji pozostają niezmienne.

Także wyzwania dotyczące kontroli kosztów, jakości usług i zapewniania ponadprzeciętnej obsługi uczniów i studentów są uniwersalne.

Właśnie dlatego tak wiele instytucji edukacyjnych i dostawców usług zwraca się do nas o pomoc w kwestii usług, systemów i procesów tworzących fundamenty skutecznego kształcenia.