Photography sector header image

Fotografie

Technologia cyfrowa spowodowała transformację branży kreatywnej. Nastąpiło odejście od marketingu masowego i przejście do precyzyjnego marketingu wielokanałowego. Canon posiada rozwiązania, które pomagają dostosować się do tych zmian.

Rewolucja w drukowaniu zdjęć. Dzięki 8-kolorowemu systemowi atramentów LUCIA EX, plotery Canon zapewniają wysoką jakość obrazu z zachowaniem spójnej kolorystyki i niesamowitego bogactwa detali. Szybkie, dwustronne drukowanie oznacza także większą produktywność. Ciesz się znakomitymi efektami w szerokim zakresie zastosowań druku wielkoformatowego.

Poznaj najnowsze informacje z branży

wide-format-opportunity.png

Możliwości druku wielkoformatowego są widoczne czarno na białym

W przypadku zawodowych fotografów i dostawców wielkoformatowy druk obrazów czarno-białych może być szansą na wykorzystanie trendów rynkowych i poszerzenie oferty usług.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

DL_5000_Default.jpg

DreamLabo 5000

Pierwsza produkcyjna atramentowa drukarka fotograficzna firmy Canon stanowi nową alternatywę dla konwencjonalnej techniki druku halogenosrebrowego i umożliwia tworzenie wielu różnych produktów fotograficznych wysokiej klasy.

Photography and fine art printers

Plotery dla grafiki reklamowej

Drukarki wielkoformatowe z 8- lub 12-kolorowym systemem atramentów (do wyboru) gwarantują dużą wydajność i wyjątkową jakość drukowanego obrazu. System atramentów pigmentowych firmy Canon zapewnia wyjątkowo żywe i wiernie odwzorowane kolory. Proste w obsłudze urządzenia mogą bez trudu drukować w formacie od A2 do 60", pozwalając twórcom koncentrować się na powstających kreacjach.

Flatbed printers

Plotery płaskie

Plotery doskonałe do tworzenia wysokiej jakości wydruków na nośnikach sztywnych i elastycznych. Możliwość wyboru spośród naszej oferty płaskich ploterów UV w rozmiarach standardowych i powiększonych, w wersji o różnych prędkościach, z opcją białego atramentu i/lub werniksu, zapewnia realizację wymagań z zakresu druku grafiki reklamowej.