Creative sector header image

Reklama/
Branża kreatywna

Technologia cyfrowa spowodowała transformację branży kreatywnej. Nastąpiło odejście od marketingu masowego i przejście do precyzyjnego marketingu wielokanałowego. Mamy rozwiązania, które pomagają dostosować się do tych zmian.

Nie ograniczaj swojej wyobraźni

Kreatywność nie musi się kończyć na świetnym pomyśle. Przyszłość należy do takich usług jak druk na żądanie, personalizacja czy realizacja kampanii w ramach marketingu wielokanałowego. Canon posiada zarówno kompetencje, jak i technologie, które umożliwią Ci prowadzenie skutecznych i opłacalnych działań.

Poznaj najnowsze informacje z branży

Think Creative Guide

Przewodnik Think Creative

Zapoznaj się z naszym przewodnikiem Think Creative – czasopismem poświęconym najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie projektowania. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat znaczenia zastosowań druku na współczesnym rynku projektowania.

Think Retail Guide

Przewodnik Think Retail

Zapoznaj się z przewodnikiem Think Retail – publikacją poświęconą najnowszym informacjom i trendom w dziedzinie sprzedaży detalicznej. Dzięki niemu dowiesz się więcej na temat roli druku dla współczesnego rynku detalicznego.

can-print-enhance-customer-experience

Czy druk może wzbogacać doświadczenia klienta?

Firmy coraz bardziej skupiają się na kreowaniu doświadczeń klientów, dzięki czemu dostawcy usług druku mają szansę pokazać, w jaki sposób druk odgrywa ważną rolę w poprawianiu tego aspektu działalności i pozyskiwaniu wiedzy o klientach.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

Signage & poster printers

Plotery do druku plakatów i oznakowań

Najlepsze z możliwych rezultatów - robiące wrażenie kampanie wizualne, zwracające uwagę reklamy i wspaniała grafika wystawowa, dzięki ploterom o szerokościach druku 24–64 cali. Każdy z ploterów został zaprojektowany z myślą o realizacji oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

UV flatbed printers

Plotery płaskie UV

Plotery płaskie UV są doskonałe do tworzenia wysokiej jakości wydruków na nośnikach sztywnych i elastycznych. Możliwość wyboru spośród naszej oferty płaskich ploterów UV w rozmiarach standardowych i powiększonych, w wersji o różnych prędkościach, z opcją białego atramentu i/lub werniksu, zapewnia realizację zleceń z zakresu druku grafiki reklamowej.

Flatbed cutters

Plotery tnące

Linia ProCut obejmuje piętnaście bardzo precyzyjnych, automatycznych systemów tnących, które zapewniają wyjątkową jakość cięć, wszechstronność i wydajność w zastosowaniach z zakresu druku reklam.

Display graphics workflow software

Oprogramowanie do zarządzania procesem druku reklam

Usprawnienie cyklu pracy od przygotowania do finiszingu. Stała jakość wydruków i zarządzanie kolorami.