Commercial sector header image

Zastosowania komercyjne

Wielkość nakładów jest bardzo istotna, dlatego pewność, że możesz dostarczyć klientom zarówno oczekiwaną jakość, jak i ilość, ma ogromne znaczenie dla biznesu. Firma Canon może teraz pomóc Ci także w osiągnięciu większej elastyczności w zakresie realizacji zleceń i rozszerzeniu swoich usług o personalizację.

W świecie zdominowanym przez informacje, spersonalizowany przekaz gwarantuje większą skuteczność. Odkryj, jak UWOLNIĆ POTENCJAŁ DRUKU, aby dostarczyć właściwe treści do odpowiednich ludzi, we właściwym czasie.

Przebijanie się przez promocyjny hałas

Rozbudzanie entuzjazmu i zainteresowania klientów za pomocą drukowanych cyfrowo komunikatów nigdy nie było prostsze. To dlatego, że coraz bardziej elastyczne rozwiązania umożliwiają tworzenie maksymalnie spersonalizowanych materiałów niezależnie od wielkości bazy klientów. Jest to możliwe nie tylko dzięki rozwojowi w zakresie szybkości i jakości, ale również naszemu zrozumieniu możliwości rynku i modeli biznesowych niezbędnych do funkcjonowania tych rozwiązań.

Poznaj najnowsze informacje z branży

marketing-automation_top

Automatyzacja marketingu: co warto wiedzieć

W przypadku dostawców usług druku automatyzacja marketingu nie ogranicza się tylko do zwiększenia skuteczności materiałów drukowanych w ramach kampanii marketingowych klientów.

key-considerations-when-investing-in

Kluczowe czynniki, które należy uwzględnić przy planowaniu inwestycji w druk przez Internet

Druk przez Internet (web-to-print) staje się coraz bardziej popularnym rozwiązaniem w branży poligraficznej, jednak dostawcy usług druku niezwykle rzadko stosują tę technologię. Problemy związane z tą kwestią można rozwiązać, zajmując się kilkoma kluczowymi punktami.

Dowiedz się, jak firmy podobne do Twojej, skorzystały na współpracy z Canon

Odkryj produkty, które wspierają rozwój Twojego biznesu

ColorStream-3000_Varioprint.png

Druk produkcyjny

W Canon dysponujemy szeroką ofertą urządzeń do druku produkcyjnego i oprogramowania do kompleksowego zarządzania drukiem w korporacjach, segmencie graphic arts, poligrafii. Nasze rozwiązania umożliwiają szybką realizację zadań i zapewniają klientom wymaganą jakość — niezależnie od tego, czy są wykorzystywane w branży graficznej, wydawniczej, do wydruków transakcyjnych czy w działach reprograficznych firm.

3A_5000_front_1.jpg

imagePRESS C10000VP

Urządzenie imagePRESS C10000VP przenosi cyfrowy druk w kolorze na wyższy poziom zaawansowania. Łączy najwyższą jakość, wydajność i wszechstronność z szybkością 100 str./min w szerokiej gamie zastosowań.

Oc_VPi300 Default.jpg

VarioPrint i300

Bardzo innowacyjna, wysokonakładowa, kolorowa, atramentowa maszyna drukująca z arkuszowym podawaniem papieru, która łączy wypróbowane zalety wysokiej wydajności druku atramentowego z wszechstronnością druku arkuszowego i elastycznością obsługi nośników.