Seminarium internetowe dotyczące bezpieczeństwa w Internecie rzeczy (IoT)

Dowiedz się, jak możesz chronić biuro przed wewnętrznymi i zewnętrznymi zagrożeniami

ZAREJESTRUJ SIĘ TUTAJ

4 people in a class meeting room

Jak chronić podłączone do Internetu rzeczy biuro przed trudnymi do wykrycia zagrożeniami dotyczącymi rozwiązań w chmurze

Zarejestruj się już teraz, aby dołączyć do nas 28 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 GMT i dowiedzieć się więcej

Bezpieczeństwo danych i wydruków to kluczowe kwestie dla firmy. Czy znasz zagrożenia związane z przetwarzaniem danych w chmurze? Internet rzeczy może zmienić sposób pracy na lepsze, ale wiąże się z tym pewne ryzyko. Rosnąca liczna podłączonych do sieci urządzeń w nowoczesnych biurach sprawia, że pojawiają się pytania dotyczące bezpieczeństwa, na które odpowiedzieć muszą sobie wszystkie firmy. Zewnętrzne zagrożenia wydają się czymś oczywistym. Jednak należy wziąć pod uwagę także ochronę danych przed niepowołanym dostępem wewnątrz firmy.

Podczas tego seminarium internetowego nasi eksperci podzielą się fachową wiedzą i omówią najważniejsze formy zabezpieczenia oprogramowania opartego na chmurze, dzięki którym można skutecznie chronić klientów i samą firmą. Podczas seminarium dowiesz się, jaką rolę w zabezpieczeniu biura przed zagrożeniami związanymi z korzystaniem z chmury pełnią: technologia, zaangażowanie pracowników i wewnętrzne zasady, oraz jakie działania należy podjąć w pierwszej kolejności, aby mieć pewność, że wszystko odpowiednio funkcjonuje.

Zarejestruj się już teraz, aby dołączyć do nas 28 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 GMT i dowiedzieć się więcej.

Dołącz do nas 28 czerwca (czwartek) o godz. 13:00 GMT i dowiedz się więcej

Powiązane rozwiązania

Dodatkowe informacje

Poznaj najsłabsze ogniwa w systemach bezpieczeństwa IT i dowiedz się, jak skutecznie chronić dane na urządzeniach wpiętych do sieci.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
  • Canon
  • Biznes
  • ...
  • Seminarium internetowe dotyczące bezpieczeństwa chmur w Internecie rzeczy