KOMUNIKACJA TRANSAKCYJNA

Elastyczność druku atramentowego sprawia, że wydruki realizowane w ramach druku niskonakładowego są atrakcyjne

Man and woman look through a book printing catalogue at a large desk

Specjaliści ds. komunikacji transakcyjnej

Grupa AddComm mająca siedziby w Holandii i Hiszpanii pomaga innym firmom usprawniać komunikację poprzez usługi drukowania książek, w tym zautomatyzowane dostarczanie dokumentów transakcyjnych, marketing bezpośredni i komunikację z klientami.

Man works at computer in front of high speed inkjet press

Jak cyfryzacja zmienia druk

Po przejściu na kanały cyfrowe zapotrzebowanie na druk niskonakładowy zmniejszyło się. Mniejsze zamówienia, realizowane przez firmę AddComm przy użyciu drukarek atramentowych na papier ciągły (stworzonych z myślą o dużych nakładach), stały się nieopłacalne, a wykorzystywanie drukarek tonerowych powodowało problemy związane z kosztami i jakością wydruków.

Grupie AddComm zależało na wydajnym procesie do obsługi druku niskonakładowego, który nie wpłynąłby negatywnie na jakość obrazu.

Two men working at digital printing machine

Kolorowe rozwiązanie atramentowe

Po dwudziestu latach udanej współpracy grupa AddComm wiedziała, że firma Canon, znana z przyszłościowego myślenia, zapewni im skuteczne rozwiązanie. I tak się stało. Grupa odkryła je podczas Canon Commercial Printing Business Day w Niemczech.

System druku cyfrowego na papier cięty – VarioPrint i300 – gwarantuje bezproblemy druk książek realizowany przez firmę AddComm, zapewniając jakość, wydajność i wszechstronność niezbędną do wydruków o nakładzie poniżej 2500 sztuk.

Woman sitting at office computer desk, smiling at camera


NASZ PROCES DRUKOWANIA STAŁ SIĘ MNIEJ SKOMPLIKOWANY I WYDAJNIEJSZY, GDY ODESZLIŚMY OD DRUKAREK TONEROWYCH PRZY DRUKU NISKONAKŁADOWYM.

Leonie van der Veen,
prezes firmy AddComm

Nowe możliwości i szanse na rozwój w przyszłości

Uniwersalne możliwości drukarki VarioPrint i300 odmieniły komunikację cyfrową i drukowaną firmy AddComm. Drogą technologię wykorzystującą toner można teraz zastąpić produkcyjnym systemem na papier cięty, który w ekonomiczny sposób obsługuje niskonakładowy druk spersonalizowanych dokumentów o jakości dorównującej oryginalnym wydrukom ze zleceń wysokonakładowych.

Teraz dzięki obsłudze mieszanych nośników firma AddComm wyróżnia się na tle konkurencji. Otwiera się przed nią zupełnie nowy świat możliwości obejmujący nowe rynki, a sama firma zaczęła już podpisywać kontrakty z nowymi klientami.URZĄDZENIE VARIOPRINT i300 DZIAŁA ZNAKOMICIE.

Niezwykłe efekty na polu druku i komunikacji cyfrowej

Porozmawiaj z naszym zespołem