nama-hero1

Słoweńska sieć supermarketów Nama zwiększyła poziom bezpieczeństwa instalując kamery sieciowe firmy Canon

Rozwiązania z zakresu kamer sieciowych, zaoferowane przez Canon dla sieci supermarketów Nama, okazały się niezwykle efektywne i umożliwiły bardziej skuteczne wykrywanie kradzieży. Szczególnie ważną kwestią była ogólna poprawa jakości obrazu, która przełożyła się bezpośrednio na zwiększenie wykrywalności wykroczeń oraz wzrost liczby zdarzeń zgłaszanych lokalnej policji.

Nowy system jest prosty w obsłudze, dzięki czemu zespół ds. zapobiegania stratom nie musi tracić czasu na przeglądanie złej jakości nagrań, a co za tym idzie, może poświęcić więcej uwagi na monitorowanie i wykrywanie kradzieży. Nowi pracownicy mogą nauczyć się obsługi systemu w zaledwie dwie godziny. Ponadto umowa dotycząca pomocy technicznej zawarta z integratorem gwarantuje natychmiastową pomoc w razie problemów technicznych, co oznacza, że jakiekolwiek przerwy w działaniu systemu będą miały minimalny wpływ na funkcjonowanie sklepu.

nama-image1

– Możemy bez trudu i zgodnie z potrzebą dodawać nowe kamery i zastępować starsze modele. To długoterminowa inwestycja. Cieszymy się na myśl o kontynuowaniu współpracy z firmą Canon i prawdopodobnie w przyszłości wykorzystamy to rozwiązanie w innych sklepach.

Branka Jerala, dyrektor ds. marketingu