EHB-hero1

Firma Booths zwiększyła swoją wydajność o 50% dzięki opracowanemu przez firmę Canon rozwiązaniu do przetwarzania faktur

Rozwijająca się, regionalna sieć supermarketów zatrudnia obecnie ponad 3000 osób w 29 sklepach w północno-zachodniej części kraju. Firma buduje więzi ze społecznościami, w których prowadzi działalność, i rozwija serie produktów pod własną marką we współpracy z lokalnymi dostawcami i producentami. Firmę Booth oraz wielu lokalnych dostawców i producentów, z którymi prowadzi ona działalność, łączą symbiotyczne relacje, w początkowej fazie współpracy wielu partnerów handlowych przesyła faktury różnego rodzaju i różnej jakości.

Szukając bardziej efektywnych metod pracy, firma Booth podjęła decyzję o zakupie rozwiązania, które usprawniłoby proces poprzez znaczące skrócenie czasu ręcznego przetwarzania faktur. Po rozważeniu kilku opcji firma Booth zastosowała rozwiązanie do przetwarzania faktur firmy Canon, które zapewniło oszczędność czasu i znacznie wyższą wydajność w ciągu dwóch lat od momentu wdrożenia.

EHB-image1

– Mamy teraz lepszy obraz sytuacji całej firmy, ponieważ doskonale wiemy, gdzie w danej chwili znajduje się która faktura.

Steve Sumner, kontroler finansowy