OPIS WDROŻENIA

Premier Insurance – ubezpieczenie przyszłości

Hero image

Pobierz opis wdrożenia dotyczący firmy Premier Insurance


DRUKARKA CANON MEGATANK POMOGŁA ROZWINĄĆ NASZĄ DZIAŁALNOŚĆ.

Anik Islam, dyrektor zarządzający, Premier Insurance
Premier Insurance has been providing

Firma Premier Insurance dostarcza swoim klientom produkty ubezpieczeniowe od 1983 roku. Jeszcze kilka lat temu była to jednoosobowa firma. Było tak aż do momentu, gdy Anik Islam przejął stery. Chciał „sięgać gwiazd”. Rozwój firmy jest dynamiczny. Premier Insurance jest obecnie wiodącym brytyjskim pośrednikiem ubezpieczeniowym i nic nie wskazuje na to, aby coś mogło powstrzymać ich sukcesy.

Resources need to meet demand

Sprzęt musi spełniać wymagania

„Niektóre z naszych drukarek nie łączyły się bezprzewodowo, a chcieliśmy, aby wszystko działało płynnie – bez wszechobecnych, niebezpiecznych przewodów. Poza tym mieliśmy problem z wydajnością atramentu, dlatego nieustannie traciliśmy czas na zamawianie kosztownych zbiorników z atramentem i uzupełnianie papieru” – wyjaśnia Anik.

Ich dotychczasowe drukarki obsługiwały tylko standardowy papier biurowy, a jakość druku była co najwyżej przeciętna.

Rozwiązanie firmy Canon

Anik szczegółowo zbadał rynek, aby znaleźć rozwiązanie, które zaspokoi ich zróżnicowane potrzeby: wysoką wydajność, łączność, duże zyski i elastyczność drukowania.

„GDY ODKRYLIŚMY SERIĘ CANON PIXMA G, UZNALIŚMY, ŻE BĘDZIE ONA ODPOWIEDZIĄ NA WSZYSTKIE NASZE PROBLEMY”

– mówi Anik.

Quote image

Drukarki z serii PIXMA G są wyposażone w intuicyjny interfejs użytkownika z wyświetlaczem LCD, mają pojemność 350 arkuszy i umożliwiają automatyczne drukowanie dwustronne – idealne rozwiązanie dla intensywnie pracujących biur firmy Premier Insurance. Z kolei obsługa sieci Ethernet umożliwia szybkie i bezpieczne łączenie się w ramach lokalnej sieci biurowej.

Co ważne, drukarki Canon z serii PIXMA G wyposażono w uzupełniane pojemniki z atramentem o wysokiej wydajności, które przekładają się na ciągłą, wydajną pracę i niższe koszty niż w przypadku porównywalnych drukarek. Dzięki 3 butelkom z czarnym atramentem można wydrukować nawet 18 000 stron, a to – jak podkreśla Anik – zmieniło oblicze firmy.

Body image


TA DRUKARKA ZDECYDOWANIE USPRAWNIŁA ADMINISTRACYJNY ASPEKT NASZEJ DZIAŁALNOŚCI. PRACA JEST NIEPRZERWANA, A WYDAJNOŚĆ BARDZO WYSOKA. NIE MUSIMY CIĄGLE ZAMAWIAĆ ATRAMENTU, WIĘC KOSZTY SĄ NIEWIELKIE, A UZUPEŁNIENIE JEST PROSTE.

Drukarki z serii PIXMA G radzą sobie z szeroką gamą nośników – zwykłym papierem, kopertami, papierem do kartek i fotografii w formatach od 3,5 cala do A4. Posiadają one również dwukierunkowy podajnik papieru, co oznacza, że koperty można kłaść w tylnym podajniku, podczas gdy zwykły papier jest umieszczany w przedniej kasecie. Nie trzeba więc przełączać się między podajnikami, co pozwala zaoszczędzić cenny czas w ciągu dnia.

Czarny atrament pigmentowy idealnie nadaje się do drukowania oficjalnych dokumentów biznesowych przy niskim koszcie, a wysokiej jakości kolorowe atramenty barwnikowe doskonale sprawdzają się podczas drukowania materiałów reklamowych kierowanych do klientów.

Te nowe, zaawansowane możliwości pomogły firmie Premier Insurance wznieść się na inny poziom. Certyfikaty, materiały marketingowe i koperty są teraz drukowane w najwyższej jakości przy użyciu drukarki z serii PIXMA G i odzwierciedlają nowy, wyrazisty charakter marki Premier Insurance.

Możliwość łączenia się z chmurą również okazała się bardzo przydatna. Korzystając z poręcznej aplikacji Canon PRINT, funkcja Canon PIXMA Cloud Link umożliwia drukowanie z dowolnego miejsca na świecie za pośrednictwem połączenia internetowego. Oznacza to, że możliwe jest zdalne drukowanie z internetowych serwisów przechowywania danych w chmurze, takich jak Google Drive, Dropbox lub Evernote, dzięki czemu usługę chmury można łatwo włączyć w obecną organizację zadań, co umożliwia bezproblemową współpracę między pracownikami zdalnymi a biurowymi.

Ekspansja drukarek z serii PIXMA G na rynku brytyjskim.

Firma Premier Insurance ma równie śmiałe plany rozwoju, które uwzględniają strategiczne korzyści wynikające z posiadania fizycznych biur do obsługi klientów w całej Wielkiej Brytanii. Anik jest przekonany, że każda z tych lokalizacji będzie posiadać swoją własną drukarkę PIXMA G6050.

Bez wątpienia seria Canon PIXMA G jest teraz niezastąpionym członkiem zespołu Premier Insurance.

Powiązane opisy wdrożeń