OPIS WDROŻENIA

Mini Professors – nauka poprzez zabawę dla dzieci w wieku przedszkolnym


Pobierz opis wdrożenia dotyczący firmy Mini Professors


JEST NIEZAWODNA, WYDAJNA, BARDZO PROSTA W OBSŁUDZE I ŚWIETNIE PREZENTUJE SIĘ W MOIM DOMU.

Natasha Spink, właścicielka franczyzy Mini Professors
Children have an unquestionable thirst for learning.

Dzieci bez wątpienia są spragnione nauki. Dzięki Mini Professors mogą zdobywać wiedzę w zabawnym i bezpiecznym środowisku i zastanawiać się nad otaczającym ich światem.

Wyjaśnienie zjawisk naukowych prostymi słowami poprzez ekscytujące eksperymenty daje każdemu dziecku – od żłobka po wiek szkolny – szansę stać się małym profesorem.

Rising to the challenge

Stawianie czoła wyzwaniom

Natasha Spink prowadzi franczyzę Mini Professors w St Albans i Harpenden. Jej działalność jest stosunkowo nowa. Zależało jej na szybkim wyrobieniu sobie marki. Dlatego chciała znaleźć drukarkę, która obsłużyłaby zadania marketingowe jej franczyzy i poradziła sobie z różnorodnymi wymaganiami związanymi z drukowaniem materiałów dla dzieci uczęszczających na kursy.

Rozwiązanie firmy Canon

Po dokładnym zbadaniu rynku w internecie Natasha była pewna, że drukarka Canon MegaTank spełnia wszystkie jej oczekiwania, i nie wahała się ani chwili dłużej.

„DZIĘKI TEJ DRUKARCE MOGĘ CO TYDZIEŃ PRZYGOTOWYWAĆ DZIECIOM WIELE RÓŻNYCH ZAJĘĆ NIEZBĘDNYCH PRZY PRZEPROWADZANIU EKSPERYMENTÓW”.

Quote image

„Mamy wiele różnych szablonów i naklejek do wydrukowania oraz różnego rodzaju karty, z których korzystamy. Drukarki Canon z serii PIXMA G radzą sobie z drukowaniem na wszystkich materiałach, które do tej pory wkładałam do podajnika” – mówi z entuzjazmem Natasha.

Zintegrowane, łatwe do ponownego napełniania, bardzo wydajne zbiorniki z atramentem MegaTank, które umożliwiają drukowanie dużych nakładów przy niższych kosztach, były głównym czynnikiem zachęcającym do kupna i okazały się bezcenne.

The Canon PIXMA G Series manages to print on everything


Zbiorniki są świetne, ponieważ mają wskaźnik poziomu tuszu, dzięki czemu dokładnie widzę, ile atramentu zostało. Z całą pewnością zaoszczędziłam pieniądze, ponieważ mając moją starą drukarkę, musiałam kupować wiele zbiorników z atramentem.

Obsługa łączności bezprzewodowej również jest ogromnym plusem. Dzięki drukarce MegaTank Natasha może opiekować się dziećmi w jednym pokoju i wysyłać materiały do drukowania z laptopa do innego pomieszczenia. Wie, że wszystko będzie gotowe, kiedy będzie tego potrzebować.

Po zakończeniu każdych zajęć dzieci otrzymują świadectwa potwierdzające zdobycie nowych umiejętności. Niezawodne drukowanie w najwyższej jakości na drukarce MegaTank sprawia, że świadectwa wyglądają świetnie i są bardzo doceniane.

„To wspaniałe, że mogę dać im coś, z czego jestem dumna. Jakość jest wspaniała, a dzieci mogą z dumą umieszczać świadectwa w swoich domach” – wyjaśnia Natasha.

Jasna przyszłość dla każdego

Natasha widzi świetlaną przyszłość dla dzieci uczęszczających na jej kursy. Wierzy, że zainteresowanie nauką w tak młodym wieku może dawać jedynie satysfakcję. Równie pozytywnie patrzy na swoją franczyzę. Planuje rozszerzenie działalności na większą liczby żłobków i szkół podstawowych, a także rozwój zajęć dla matek i dzieci.

Drukarka Canon z serii PIXMA G będzie odgrywała w tym ważną rolę.

Powiązane opisy wdrożeń