ABC- Hero1

Nowy cykl pracy dotyczący druku cyfrowego zwiększa wydajność i zyski w firmie ABC Imaging UK

Dzięki kontroli nad kosztami produkcji firma ABC Imaging UK może spodziewać się stale rosnących zysków. Ponadto usprawnienia w cyklu pracy przełożyły się na większe możliwości produkcyjne, co z kolei umożliwiło firmie rozszerzenie swojej oferty o kolejne usługi. Obejmują one między innymi produkcję wysokiej jakości pakowanych w pudełka zestawów dokumentów przygotowanych z myślą o przetargach, a także szereg nowych produktów i zastosowań.

Dzięki drukarkom i oprogramowaniu firm Canon i Océ firma ABC Imaging UK jest coraz bliżej osiągnięcia swojego celu, jakim jest zaimponowanie wszystkim klientom. – Wybiegając myślami w przyszłość, przewiduję, że firma ABC osiągnie wielki sukces – mówi Hawkins. – Warto współpracować z dostawcą, który oferuje nie tylko szeroki zakres produktów, ale też świetną i stałą obsługę klienta oraz wsparcie w zakresie rozwoju działalności biznesowej. Dzięki oprogramowaniu Océ PRISMA i opracowanej przez firmę Canon technologii imagePRESS udało nam się zwiększyć wydajność o 50% i obniżyć koszty o 30%, co umożliwiło usprawnienie cyklu pracy i zwiększenie zysków.

ABC-image1
ABC-image2-595x380.jpg

– Dzięki zainstalowaniu urządzeń Canon imagePRESS C7010VPS udało nam się znacznie ograniczyć liczbę zadań zlecanych firmom zewnętrznym. Wszystkie nasze aktualne zlecenia wykonujemy za pomocą własnych urządzeń, a klienci chwalą jakość naszych produktów.

Ray Hawkins, CEO