OPIS WDROŻENIA

Forever Rose – kwitnący biznes dzięki współpracy


Pobierz opis wdrożenia dotyczący firmy Forever Rose


ZAOBSERWOWALIŚMY ZNACZNE OSZCZĘDNOŚCI W PORÓWNANIU DO TONERÓW LASEROWYCH, KTÓRYCH UŻYWALIŚMY WCZEŚNIEJ. KOSZTY SPADŁY O 60–70%.

Asim Husain, dyrektor ds. handlu międzynarodowego, Forever Rose
Forever Rose

Firma Forever Rose rozpoczęła swoją działalność w 1999 roku w Londynie. Dostarczała wieczne róże do pałaców królewskich w Wielkiej Brytanii i Belgii. Obecnie Forever Rose ma siedzibę w Dubaju. To luksusowy butik upominkowy z wiecznymi różami, najwyższej jakości czekoladkami i specjalnie wyselekcjonowanymi perfumami.

Significant challenges

Poważne wyzwania

Globalna ekspansja spowodowała, że firma Forever Rose zatrudniała ponad 500 osób. Ponieważ większość pracowników regularnie wykonywała czynności administracyjne, codzienne zadania drukowania okazały się istotne.

W dotychczasowym systemie druku laserowego często brakowało wkładów z tonerem, co oznaczało konieczność ich ponownego zamawiania i coraz większe koszty. Znalezienie równowagi między zapewnieniem ciągłej wysokiej wydajności przy jednoczesnym obniżaniu kosztów drukowania było kwestią, z którą właściciel firmy, Ebraheem Al Samadi, postanowił się zmierzyć.

Rozwiązanie firmy Canon

Ebraheem czuł też, że powinien nawiązać współpracę z firmą mogącą dorównać prestiżowej marce, którą rozwijał w Forever Rose. Wybierając firmę Canon i drukarkę MegaTank, udało mu się osiągnąć wszystkie cele jednocześnie.

„KIEDY POSTANOWILIŚMY OPRACOWAĆ ZAAWANSOWANY I SPRAWNIE DZIAŁAJĄCY PROCES DRUKOWANIA, ZAUFALIŚMY FIRMIE CANON, PONIEWAŻ WIEDZIELIŚMY, ŻE ŻADNA INNA FIRMA NIE ZAPEWNI NAM NAJLEPSZEJ MOŻLIWEJ JAKOŚCI”

– mówi Ebraheem Al Samadi.

Significant challenges

Drukarki MegaTank umożliwiają firmie Forever Rose niezawodne drukowanie większej ilości materiałów bez obaw o wyczerpywanie się atramentu lub rosnące koszty. Umieszczone z przodu zintegrowane zbiorniki z atramentem ułatwiają kontrolowanie poziomu atramentu. Dzięki udoskonalonej konstrukcji butelki można ją szybko i łatwo napełnić ponownie, gdy przyjdzie na to czas. W niektórych oddziałach zbiorniki MegaTank nie wymagały uzupełniania przez ponad 6 miesięcy. Nic w tym dziwnego, skoro jedynie 3 bardzo wydajne butelki z czarnym tuszem umożliwiają wydrukowanie nawet 18 000 stron.

Canon solution


Drukujemy na co dzień – faktury, dokumenty handlowe, umowy – tak więc drukowanie wysokonakładowe w przystępnej cenie było ważnym czynnikiem przemawiającym za wyborem drukarki Canon MegaTank.

Czarny atrament pigmentowy idealnie nadaje się do ekonomicznego drukowania na co dzień dokumentów biznesowych, a wysokiej jakości kolorowe atramenty barwnikowe pozwalają uzyskać piękne, gładkie i naturalne zdjęcia – coś, z czego Forever Rose bardzo często korzysta. Klienci kupujący wieczne róże mogą teraz dołączyć do nich osobiste zdjęcie – idealnie wydrukowane na drukarce Canon MegaTank – aby stworzyć silniejszy, bardziej emocjonalny związek z docelowym odbiorcą.

Drukarka MegaTank firmy Canon dopasowuje się do sposobu działania firmy Forever Rose, a nie odwrotnie. Duże znaczenie ma tutaj aplikacja Canon PRINT, która ułatwia zdalne drukowanie. Pracownicy mogą podłączyć swoje smartfony, aby drukować bezpośrednio na urządzeniu bez konieczności korzystania z komputera.

Ramię w ramię

Ebraheem pewnie patrzy w przyszłość. Ma odważne plany, które sprawią, że Forever Rose osiągnie sukcesy na arenie międzynarodowej.

„Z dumą mogę powiedzieć, że Canon będzie towarzyszyć nam w podróży, której celem jest założenie jednego dużego butiku w każdym z największych miast świata” – mówi Ebraheem.

Bez wątpienia drukarka Canon z serii PIXMA G będzie grała kluczową rolę w nadchodzącej dekadzie.

Powiązane opisy wdrożeń