ABC- Hero1

Firma Armstrong Watson podejmuje współpracę z firmą Canon w celu realizacji strategii społecznej odpowiedzialności przedsiębiorstw

Armstrong Watson, firma świadcząca pełny zakresu usług księgowych, dysponowała starzejącą się flotą zawodnych i kosztownych urządzeń drukujących różnego typu. Konieczne było dostosowanie kwestii druku do zasad korporacyjnej odpowiedzialności społecznej — obszaru, który ma znaczący wpływ na proces podejmowania decyzji przez klientów. Bliska współpraca z firmą Canon umożliwiła fimie skuteczne wyróżnienie się na tle konkurencji poprzez osiągnięcie własnych celów korporacyjnej odpowiedzialności społecznej: obniżenia zużycia papieru i energii oraz zredukowanie liczby urządzeń drukujących o ponad 70%.

ABC-image1
ABC-image1

– Przed przedstawieniem swoich rekomendacji firma Canon dołożyła starań, aby dokładnie poznać naszą firmę i zrozumieć, co wymaga poprawy i jak najlepiej to osiągnąć. Zrozumienie sposobu działania naszych klientów stanowi podstawę naszej działalności. Byliśmy przekonani, że firma Canon jest odpowiednim partnerem dla nas.

David Clarkson, dyrektor handlowy