Twoje biuro jest tak bezpieczne, jak Twoje drukarki

Zapoznaj się z raportem Canon na temat bezpieczeństwa IT i poznaj 4 sposoby na lepszą ochronę urządzeń wpiętych do sieci.

POBIERZ RAPORT

Man walking and talking on the phone

Czy w Twoim biurze jest miejsce, w którym można bezpiecznie przechowywać dokumenty?

Internet rzeczy, big data i cyberprzestępczość to tematy, które w ostatnim czasie bardzo często pojawiają się różnych wiadomościach. Jednak takie zagadnienia jak informacje, bezpieczne drukowanie i ochrona danych stały się bardziej zróżnicowanym i skomplikowanym problemem. Sytuację dodatkowo komplikują stale zmieniające się i coraz surowsze przepisy.

Równoważenie kosztów, złożoności i ochrony wewnątrz firmy, która staje się coraz bardziej zależna od rozwiązań cyfrowych, ale nadal w dużej mierze korzysta z drukowanych dokumentów, stanowi ogromne wyzwanie – niezależnie od rodzaju i wielkości firmy.

W najnowszym raporcie firmy Canon przyglądamy się ewoluującym zagrożeniom związanym ze zmieniającym się środowiskiem biurowym i zarządzeniem skomplikowanymi relacjami pomiędzy ludźmi a urządzeniami. Wszystko po to, aby określić działania umożliwiające skuteczną ochronę zasobów.

4 kroki do bezpiecznego biura

Poznaj sposoby na lepszą ochronę urządzeń wpiętych do sieci w swoim biurze i bądź gotowy na wyzwania związane z wykorzystaniem Internetu Rzeczy, dzięki raportom na temat bezpieczeństwa w miejscu pracy

POBIERZ RAPORT

Male on computer looking at screen

Powiązane rozwiązania

Dodatkowe informacje

Dowiedz się, w jaki sposób rozwiązania firmy Canon związane z bezpieczeństwem drukarek mogą pomóc Twojej firmie


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI