Druk cyfrowy w służbie dekoracji wnętrz

Wykorzystaj potencjał druku, by dostarczać usługi dla nowej branży

Pobierz przewodnik

A table set with two wine glasses flanked by two red chairs in front of digitally printed wallpaper showing a cityscape

Poznaj możliwości rozwoju branży wystroju wnętrz

Wiele elementów wystroju wnętrz możemy dostosowywać do swoich upodobań dzięki możliwości personalizacji zapewnianej przez druk cyfrowy. Branża druku przemysłowego rozwija się prężnie, a wystrój wnętrz to jedna z najbardziej kreatywnych i rozwojowych gałęzi tego sektora. Skala możliwości jest ogromna: od luksusowych wydruków dla hoteli i szklanych paneli z nadrukami dzielących przestrzeń biurową po fotograficzne murale w sklepach oraz spersonalizowane tapety w domach.

Dzięki takiemu szerokiemu zapotrzebowaniu na grafikę do wnętrz w różnych rodzajach przestrzeni, rynek dekoracji wnętrz stanowi duże potencjalne źródło przychodów dla wielu dostawców usług druku (PSP). Wśród nich są firmy, które już dostrzegły w tym szanse na rozwój i wzbogaciły swoją ofertę o zastosowania do dekoracji wnętrz, podczas gdy inni zaczynają rozpoznawać możliwości i poważnie zastanawiają się nad wejściem na ten rynek.

Prezentujemy infografikę, która jest uzupełnieniem przewodnika „Think Décor”. Przedstawia trendy wpływające na rozwój branży dekoracji wnętrz i wskazuje sektory w których popyt na dekoracje jest szczególnie wysoki. Dowiedz się, jak najnowsze technologie druku cyfrowego mogą pomóc firmom optymalnie wykorzystać szansę.

Infografika: druk w dekoracji wnętrz

Kafelki łazienkowe, panele ścienne czy fronty meblowe – odkryj możliwości druku w personalizacji wnętrz

Wyświetl infografikę

Infographic icon
A green chair in front of digitally printed green wallpaper

Globalne trendy i przełomowe innowacje

71% klientów jest gotowych zapłacić za spersonalizowane produkty¹. Według prognoz globalny rynek dekoracji wnętrz osiągnie do 2020 r. wartość 644 miliardów dolarów². Czy jesteś gotowy, by postawić na rewolucyjne zastosowania druku cyfrowego?

¹ „Making it personal” – Deloitte 2015 r.

² „Home Decor Market by Product – Global Opportunity Analysis and Industry Forecast 2014–2020” Allied Market Research 2015 r.

Podobne rozwiązania

Dodatkowe informacje

Dowiedz się, jak technologia druku cyfrowego firmy Canon pozwala tworzyć nowe źródła przychodów

Skontaktuj się z nami