Dlaczego Canon jest wiodącym dostawcą usług zarządzania drukiem i dokumentami

Druk - kluczowym elementem zarządzania informacjami

Canon MPS meeting

Nowy lider w zakresie usług zarządzania drukiem

Dzięki usługom zarządzania drukiem i dokumentami (MPDS) klienci mogą zupełnie zmienić swój dotychczasowy system zarządzania informacjami . Pozwala im to tworzyć przyszłościowe rozwiązania będące elementem cyfrowej transformacj, a jednocześnie zwiększać produktywność i bezpieczeństw Niezależnie od tego, czy klientowi zależy na pełnej kontroli nad przepływem dokumentów czy na wdrożeniu usług zarządzania we wszystkich oddziałach firmy na świecie, usługi zarządzania drukiem i dokumentami mogą zwiększyć wydajność i produktywność firmy oraz ograniczyć koszty.

Po kilku latach intensywnego, stałego wzrostu Canon wyprzedził główne firmy z branży i został uznany za lidera w zakresie usług zarządzania drukiem i dokumentami w Europie Zachodniej przez firmę IDC, która zajmuje się analizą rynku.

Open plan office

Opinia firmy IDC

W raporcie „Udział usług zarządzania drukiem i dokumentami (MPDS) oraz usług związanych z procesami biznesowymi (BPS) na rynkach Europy Zachodniej w 2017 r.: zwiększenie zakontraktowanych dochodów przedsiębiorstw dzięki szybkiemu rozwojowi technologii” IDC wyraża uznanie dla „dużego doświadczenia firmy Canon w zakresie obrazowania dokumentów i prowadzenia biznesu oraz szerokiej oferty firmy, innowacji rynkowych i doskonałości operacyjnej” i potwierdza potencjał spółki, mówiąc: „Canon podkreśla dużą wagę transformacji cyfrowej, szczególnie w kontekście bardziej wydajnej realizacji zadań przez klientów, ułatwiając im rozwiązywanie największych problemów biznesowych związanych z zarządzaniem informacjami, w formie papierowej i elektronicznej. Canon poszerzył swoją ofertę rozwiązań biznesowych, kładąc większy nacisk na optymalizowanie procesów biznesowych i ciągłe udoskonalanie, świadcząc przy tym usługi w Europie i na całym świecie”.

IDC pochwaliła też „atrakcyjność oferty firmy Canon z uwagi na możliwości dostarczania sprzętu do obrazowania, przechwytywania dokumentów i wydruku odpowiedniego dla wszystkich użytkowników i połączenia go ze skalowalnym oprogramowaniem oraz rozwiązaniami technologicznymi, które sprawdzają się zarówno w małych przedsiębiorstwach, jak i wielkich, międzynarodowych korporacjach Dzięki szerokiej ofercie oprogramowania, doświadczeniu i silnej pozycji w branży zarządzania drukiem Canon pomaga swoim klientom przejść od optymalizacji floty urządzeń do usprawnienia procesów biznesowych i automatyzacji systemu pracy”.

Open plan business meeting

Nowoczesne usługi zarządzania drukiem i dokumentami

To interesujący czas pełen wyzwań i nowych możliwości dla branży usług zarządzania drukiem i dokumentami. We współczesnym świecie zdominowanym przez dane, dokumenty papierowe i elektroniczne (oraz informacje w nich zawarte) stanowią integralną część efektywnych działań biznesowych. Zbiory danych stale się powiększają, przez co koszt efektywnego zarządzania i utrzymania nowoczesnych zestawów informacji stanowi coraz większy problem. Co więcej, dane przechowywane przez przedsiębiorstwa mają umożliwiać poprawę wydajności pracy, gromadzenie informacji o klientach i tworzenie innowacyjnych rozwiązań.

W nieustannie zmieniającym się środowisku zarządzania dokumentami i informacjami spójna oferta firmy Canon w obszarze zarządzania drukiem pozwala sprostać rosnącym wymaganiom biur i centralnych działów reprograficznych zarówno w skali jednego kraju czy regionu.

Workers reviewing digital content


Pracuj z ekspertami

Efektywne zarządzanie informacjami nigdy nie było tak istotne jak teraz, gdy transformacja cyfrowa staje się ważnym punktem korporacyjnej strategii. Cyfrowe zarządzanie drukiem oraz skanowanie i przechwytywanie dokumentów to szansa na ograniczenie kosztów, zwiększenie bezpieczeństwa i odciążenie pracowników, tak aby mogli skupić się na bardziej dochodowych lub istotnych zajęciach dla firmy.

Zarządzanie procesami obsługą druku, obejmujące wiele działów, krajów czy marek, pochłania zasoby wewnętrzne firmy – jest pracochłonne i kosztowne. Kluczowa jest w tym zakresie praca z wyspecjalizowanym partnerem. Dzięki ukierunkowanemu podejściu do klienta i różnorodnej ofercie rozwiązań, Canon może pomóc firmom w optymalizacji procesów i ciągłym doskonaleniu działalności. Wykorzystując usługi zarządzania drukiem i dokumentami (MPDS), dostarczamy rozwiązania i usługi firmom w Europie i poza nią.

Dążąc do zwiększenia korzyści czerpanych przez pracowników i udziałowców, coraz więcej organizacji zdaje sobie sprawę, że wprowadzenie usług zarządzania drukiem i dokumentami, pozwoli im skupić się na tym, co robią najlepiej. Standardowo zarządzaniem informacjami zajmują się zespoły wewnętrzne. Drukowanie, a w szczególności zarządzanie drukiem, wciąż stanowi znaczące źródło niekontrolowanych wydatków. Korzystanie z usług zarządzania drukiem i dokumentami to doskonały sposób dla wszystkich typów przedsiębiorstw na zautomatyzowanie pracy w taki sposób, aby przyniosło to natychmiastowe korzyści w zakresie produktywności, kosztów i bezpieczeństwa.

Jeśli chcesz skorzystać z usług zarządzania drukiem i dokumentami w swojej firmie, zapoznaj się z naszymi usługami zarządzania drukiem, aby dowiedzieć się, jak firma Canon może Ci pomóc.

Powiązane rozwiązania

Odkryj nowe możliwości

Dowiedz się jak nasze usługi zarządzania drukiem mogą odmienić funkcjonowanie Twojej firmy

Skontaktuj się z nami

Polityka prywatności
  • Najszybciej jak to możliwe
  • 10:00 - 11:00
  • 11:00 - 12:00
  • 12:00 - 13:00
  • 13:00 - 14:00
  • 14:00 - 15:00
  • 15:00 - 16:00
  • 16:00 - 17:00
  • +48

Zostaw nam swoją wiadomość. To pomoże nam lepiej przygotować się do rozmowy.

Dziękujemy

Nasz konsultant oddzwoni do Ciebie

[TIME]

Do usłyszenia

Przepraszamy

Błąd