SPOTKANIA

Polska premiera Canon imagePRESS V1350

Doświadcz drukowania z łatwością. Canon, Fiery i Duplo zaprezentują nowoczesny automatyczny proces druku.
imagePRESS V1350

Zapraszamy na prezentację możliwości Canon imagePRESS V1350

18 oraz 19 kwietnia 2023, godz. 10.00
Warszawa, Biuro Canon Polska

Poznaj możliwości najnowszego urządzenia do druku produkcyjnego!

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie. 18 oraz 19 kwietnia w warszawskiej siedzibie producenta po raz pierwszy w Polsce będzie można zobaczyć i przetestować nowy Canon imagePRESS V1350.
- spotkania i rozmowy z ekspertami
- przykłady drukowanych aplikacji
- prezentacja w pełni zautomatyzowanego druku produkcyjnego

imagePRESS V1350

Canon imagePRESS V1350

Jedno z najszybszych urządzeń na rynku o maksymalnej prędkości druku aż 135 stron/min i maksymalnym, incydentalnym miesięcznym nakładem nawet 2,4 miliona stron. imagePRESS V1350 obsługuje szeroki wybór podłoży o grubości od 60g/m2 aż do 500g/m2, w tym podłoża fakturowane i syntetyczne.

W pełni zautomatyzowany cykl produkcji

Uczestnicy wydarzenia będą mieli możliwość zobaczyć jak przebiega w pełni zautomatyzowany cykl produkcji przy wykorzystaniu imagePRESS V1350 wraz z rozwiązaniami firm partnerskich Duplo oraz Fiery.

Fiery zaprezentuje kontroler wydruku oraz zaawansowane oprogramowanie do automatyzacji druku. imagePRESS V1350 będzie pracować z wykorzystaniem kontrolera E9000 i oprogramowania Fiery Job Expert oraz funkcji One Touch Calibration.

Cały proces produkcji uzupełnią urządzenia wykończeniowe od Duplo. Docucutter DC-618 to wycinarka pracująca z prędkością do 23 arkuszy na minutę, wyposażona w krążkowe noże tnące, gilotynę i listwę bigującą z regulacją głębokości. Z kolei stół tnący PFi B2 to rozwiązanie stworzone z myślą o produkcji m.in. personalizowanych opakowań, etykiet i materiałów o nietypowych kształtach lub drukowanych na niestandardowych podłożach (takich jak pianka, PCV, papier foliowany, samoprzylepny czy syntetyczny).

– Goście, którzy odwiedzą naszą siedzibę będą mogli obserwować cały proces nowoczesnego, wysoko wydajnego i zautomatyzowanego druku produkcyjnego – mówi Michał Młynarczyk, Professional Print Product Manager w Canon Polska. - Jego podstawę będzie stanowić imagePRESS V1350, flagowe urządzenie tonerowe na papier cięty z portfolio Canon. Dodatkowo, wraz z naszymi partnerami, pokażemy działanie kontrolera druku Fiery E9000, technologicznego mózgu całego procesu, oraz wysoko wydajnych urządzeń postprodukcji Duplo: finishera Docucutter DC-618 i stołu tnącego PFi B2 – wylicza Michał Młynarczyk.

Dołącz do wydarzenia!

Prezentacje będą odbywać się 18 oraz 19 kwietnia w siedzibie Canon przy ulicy Gottlieba Daimlera 2.

Wypełnij formularz bezpłatnej rejestracji i dołącz do nas

Zobacz również