FESPA 2019

Spotkajmy się na FESPA 2019

14 - 17 maja 2019, Monachium 
Pawilon B5, stoisko E30

ZAREJESTRUJ SIĘ BEZPŁATNIE

NAPĘDZAJ EMOCJE PRZEZ DRUK

Niech cyfrowy druk wielkoformatowy przemówi pełnią swoich możliwości! Odwiedź stoisko Canon podczas targów FESPA i przygotuj się na dużą dawkę inspiracji. 

Zaprezentujemy wiele ciekawych aplikacji i oprowadzimy Cię po świecie naszych przełomowych technologii, które podniosą Twoją biznesową wydajność.

fespa2019

NAPĘDZAJ NOWE MOŻLIWOŚCI

Podczas targów FESPA 2019 Canon zaprezentuje szeroką gamę aplikacji wielkoformatowych, aby udowodnić, że nic nie wyzwala w odbiorcach takich emocji, jak druk i by pokazać, jak można go wykorzystać do wykreowania inspirującego, unikalnego i nieoczekiwanego doświadczenia dla konsumentów. Niezależnie od tego, czy chodzi o reklamę mijaną na ulicy, promocję w budynku czy witryny sklepowe. Te wszystkie elementy odnajdziesz na naszym stoisku, przyglądając się realizacji jednej z kampanii promocyjnych o nazwie „Speed”. Wszystko zaczęło się od przygotowania fotoksiążki o lifestyle’owym charakterze ze zdjęciami autorstwa Horsta A. Friedrichsa. Do tego dołożyliśmy niezliczoną ilość aplikacji druku i promocji, demonstrujących moc, wyjątkowe możliwości zastosowania i jakość druku cyfrowego. Wspieraliśmy również Horsta w produkcji reklam out-of-home, materiałów POS oraz niestandardowych, ciekawych w dotyku zaproszeń na premierę albumu.

Obejrzyj film

NAPĘDZAJ WZROST SWOJEGO BIZNESU

Canon nie przestaje pracować nad tworzeniem innowacyjnych rozwiązań, a targi FESPA 2019 to doskonała okazja do ich prezentacji. Poznaj nasze przełomowe technologie i dowiedz się, w jaki sposób plotery z serii Océ Colorado z technologią Canon UVgel oraz seria wszechstronnych urządzeń Océ Arizona wraz z oprogramowaniem, mogą napędzać rozwój Twojej oferty, Twoich możliwości i Twojego biznesu.

Technologie i rozwiązania Canon na targach FESPA 2019

Zarejestruj się na targi FESPA 2019

Skorzystaj dzięki Canon z bezpłatnej rejestracji na targi FESPA 2019. 

Kliknij w poniższy przycisk, by wypełnić formularz zgłoszeniowy. Podanie kodu nie jest wymagane.

ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ